Twoje zainteresowania

W tym miejscu możemy podzielić się z innymi naszymi zainteresowaniami ;)

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez witek778 » środa, 31 stycznia 2018, 12:22

Mnie interesuje programowanie. Jeszcze nie bardzo sobie z tym radzę, ale jak to mówią krok po kroku i jakoś będzie ;)
witek778

Postprzez » środa, 31 stycznia 2018, 12:22

Postprzez videomaniak » poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:40

Ja ostatnio zainteresowałem się odlewnictwem, a szczególnie metodą wytapianych modeli! Samemu też coś odleję z aluminium
videomaniak

Postprzez hanka_K » poniedziałek, 12 marca 2018, 15:06

Ja od kiedy mam córeczkę to zajmuję się tylko nią, a naszym wspólnym hobby są zakupy w sklepach dla dzieci :) Mała najbardziej lubi www.entliczek.pl ma tam taki wybór zabawek, że nigdy nie chce wychodzić :lol:
hanka_K

Postprzez Aśka » piątek, 20 kwietnia 2018, 11:29

GruchA_85 napisał(a):Moim głównym zainteresowaniem i przede wszystkim pasją są samochody. Marzy mi się własny warsztat samochodowy ;)

Bardzo fajne marzenie i myślę sobie, że warto byłoby je zrealizować. Przy czym jeżeli postawić np. na sprężarkę wysokiej jakości od Almig https://www.almig.pl/sprezarki-tlokowe - pracują one nie tylko wydajnie, ale też cicho, a jednocześnie klienci w Twoim zakładzie będą mogli liczyć na najwyższą jakość usług, tak naprawdę masz spore szanse na spory sukces:).
Aśka

Postprzez Berni » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 11:45

Jestem osobą dość aktywną, dlatego wybieram zainteresowania, które wymagają opanowania i spokoju. Tak bym mogła wyciszyć swoje myśli. Dlatego właśnie myślę nad numizmatyką, znalazłam stronę gdzie mogłabym kupić ciekawe monety https://www.skarbnicanarodowa.pl/zloto/zlote-monety , ktoś z was już zbierał coś takiego? Macie jakieś doświadczenie?
Berni

Postprzez » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 11:45

Poprzednia strona

Powrót do Kącik zainteresowań ;)