Twoje zainteresowania

W tym miejscu możemy podzielić się z innymi naszymi zainteresowaniami ;)

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Angel4 » niedziela, 10 marca 2013, 18:47

to jak już zaczynamy serię trudnych pytań, to ja mam jedno: czy któraś ma czasem problem z tym, że nie ma chłopaka? Fajnie jest być singielką, ale jak widzisz w szkole niemal na każdym kroku zakochane pary, to czasem jest przykro.
Niestety, mam raczej małe szanse na księcia na białym koniu, ale pomarzyć piękna rzecz :)
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Postprzez » niedziela, 10 marca 2013, 18:47

 

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Fabia114 » niedziela, 10 marca 2013, 20:07

Szczerze-nie mam z tym najmniejszego problemu. Nie przeszkadza mi ze inne dziewczyny z kimś chodzą, a ja nie. Po prostu dla mnie teraz chłopcy są dziecinni-przynajmniej u mnie-i nie wiem o czym z nimi gadać. A jak znajdzie się jaki fajny, to tylko jako przyjaciel. :wink:

Angel4 napisał(a):Niestety, mam raczej małe szanse na księcia na białym koniu, ale pomarzyć piękna rzecz

Nigdy nic nie wiadomo. :wink: :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Fabia114 » wtorek, 12 marca 2013, 15:36

Co tak tu pusto?-wiem tydzień się zaczął i nauka też :) -ale jak ktoś może to niech pisze czym się jeszcze interesuje :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » wtorek, 12 marca 2013, 17:53

Angel4 napisał(a):to jak już zaczynamy serię trudnych pytań, to ja mam jedno: czy któraś ma czasem problem z tym, że nie ma chłopaka? Fajnie jest być singielką, ale jak widzisz w szkole niemal na każdym kroku zakochane pary, to czasem jest przykro.

Wiesz, co innego jest jak widzisz pary, które na 90% chodzą ze sobą wyłącznie dla szpanu i po góra roku i tak się rozstaną, a co innego jeżeli ktoś kocha naprawdę. Jedyny problem z tym, że nie mam chłopaka to to, że ten jeden mój przyjaciel nie jest moim "chłopakiem"*. Nawiasem mówiąc, w tym roku miałam już dwa razy możliwość z kimś chodzić, ale nie chcę pakować się w nic takiego.
* - nawet, jakbym z kimkolwiek się spotykała, nie używałabym zapewne określenia "chłopak". Nie lubię tego określenia, kojarzy mi się ono nieodzownie z targaniem za łapę itp.

A co do naszych zainteresowań to zostały opisane na początku tego tematu. Powtórzę swoje: astronomia, zagadki typu sudoku, kakuro, slitherlinki i obrazki logiczne, wszystkie inne zagadki, rysowanie, rękodzieło, geografia i podróże, góry, narty, muzyka rockowa, lingwistyka. Dorywczo pisanie i komiksy.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » wtorek, 12 marca 2013, 19:17

MsLight napisał(a):A co do naszych zainteresowań to zostały opisane na początku tego tematu. Powtórzę swoje: astronomia, zagadki typu sudoku, kakuro, slitherlinki i obrazki logiczne, wszystkie inne zagadki, rysowanie, rękodzieło, geografia i podróże, góry, narty, muzyka rockowa, lingwistyka. Dorywczo pisanie i komiksy.


Och, widzę, że znalazłam zwolenniczkę sudoku :D. Jak ja to kocham ! Własnie rozwiązuję go :wink:. Rysowanie też jest spoko, niedawno rysowałam koleżance na jakich konkurs panią wiosnę. Co do muzyki to słucham jej rożnych gatunków, ale chyba najbardziej przypadł mi do gustu rock. A z zagadkami o nazwie kakuro i slitherlinki spotykam się pierwszy raz, na czym one polegają ?
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » wtorek, 12 marca 2013, 20:11

KAKURO: Masz diagram z liczbami, oznaczającymi sumę cyfr w danym rzędzie, przy czym mogą to być jedynie cyfry od 1 do 9 i nie mogą się powtarzać w obrębie danej sumy. Diagram wygląda mniej więcej tak:Obrazek
Oczywiście, ten jest bardzo prosty, ale kakuro potrafi być naprawdę trudne.
SLITHERLINK: Plansza (mniej więcej taka):Obrazek
Zawiera cyfry, które informują o tym, ile kresek biegnie po obrzeżach tej "kratki". Twoim zadaniem jest pociągnięcie jednej, ciągłej pętli (nie może ona się przecinać), tak, aby było to zgodne ze wszystkimi numerkami na planszy, tak, jak na tym drugim rysunku.
Jak się tym interesujesz to znam dużo zagadek :wink: .
Ty też nie pokazujesz nikomu rysunków?? :)
No i nie byłabym sobą, gdybym nie spytała jakiego gatunku rocka/ jakich zespołów słuchasz :D . Wiesz, rock jest pojęciem mocno niejednoznacznym :wink: .
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » wtorek, 12 marca 2013, 20:43

... A - achaaa... To ja może jednak przy tym sudoku zostanę :D xD. Przy tym całym Slitherling jeszcze rozumiem co trzeba zrobić, ale przy Kakuro, Jezus Maria ! Czarna magia ! Jakieś sumy cyfr xp. To nie dla mnie, tak samo jak matematyka xD.
Co do rysunków to teraz raczej rzadko je pokazuje. Kiedyś kilka z nich było na wystawie szkolnej no i wtedy ludzie głowę zaczęli mi zawracać z próbami typu "A narysuj mi to, a narysuj mi tamto, a pomóż mi w tym, a pomóż mi w tamtym rysunku", także wiesz - urwanie głowy normalnie.
Ja słucham najczęściej zespołów takich jak :
- Evanescence,
- Nightwish,
- Whiting Temptations,
- Three Days Grace,
- Nickelback,
- Red,
- Red Jumpsuit Apparatus,
- Avenged Sevenfold
- Broken Iris
i wiele innych :D, ale ostatnio strasznie wpadła mi w ucho polska piosenka, a mianowicie "Napraw" LemONa.
Ostatnio edytowano środa, 13 marca 2013, 16:00 przez BlackRose, łącznie edytowano 1 raz
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » wtorek, 12 marca 2013, 20:51

OK kilku zespołów nie kojarzę, ale z tego rodzaju muzyki to tylko Evanescence i niekiedy Nickelback w stałym repertuarze.
Jeżeli chodzi o kakuro - masz rację, to matematyka, ale do dodawania od 3 do 45 się ogranicza :wink: .
Z rysowaniem mam tak samo, ale lubię rysować dla innych, więc chętnie to robię za jeden uśmiech :) . Jakbyś chciała to mogę się wymienić rysunkami, bo strasznie jestem ciebie ciekawa.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » wtorek, 12 marca 2013, 21:11

Oj, szkoda, bo na serio te zespoły mają MEGA piosenki. Teraz właśnie słucha "Represent" Red Jumpsuit Apparatus - cud, miód i orzeszki.
Ja także, lecz niestety - w pewnym momencie ludzie zaczęli przeginać z tymi wszystkimi prośbami i rzadko coś im rysowałam ,bo jak pewnie wiesz "to co za dużo, to niezdrowo" :wink:.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » wtorek, 12 marca 2013, 21:41

Kiele jasności ja nie mówię, że to jest zla muzyka, czy coś - wręcz przeciwnie, jak ktoś puści to chętnie słucham, a Evanescence kocham 3 piosenki: "Bring me to life", "My immortal" i "Lithium".
Ja ostatnio rysuję komiksy, a jako że ostatnio połowę epizodu rysowałam pół roku (z lenistwa...), więc ustaliłam sobie limit 2 obrazki/dzień i 5 w dzień wolny, a jest to dość sporo, jak na mnie. Grunt, że sposób się sprawdza; po niecałym miesiącu jestem na wykończeniu tej części i mam kawałek następnej, mimo, że rysowałam jeszcze szczegółowe rysunki dla 3 osób. Polecam takie postanowienia, bo szybko się ćwiczy rysunek :wink: .
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Fabia114 » środa, 13 marca 2013, 15:26

Miło spotkać fanów Nickelback :wink:
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » środa, 13 marca 2013, 16:04

I nawzajem :D, chociaż taką jego wielką fanką niemożna mnie nazwać.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez cuel » środa, 13 marca 2013, 17:13

Zniknęłam na parę dni, a wy tyle tematów zdążyłyście poruszyć w tym wątku... I jak tu teraz na wszystkie odpowiedzieć? :lol:

TDG ! :D
Wybacz, Rose, ale to była moja pierwsza reakcja :).

MsLight, ciekawi mnie Kakuro. Może jak będę miała więcej czasu i nie zapomnę to poszukam więcej informacji na ten temat. Sudoku też zdarzyło mi się rozwiązywać. Mam nawet jakąś książkę w domu :D.
' Rodzisz się, żyjesz, dorastasz, cieszysz się z życia. Pewnego dnia przychodzi taki moment kiedy ktoś powie o jedno słowo za dużo. W żartach, na poważnie, niekontrolowanie. Bierzesz to do serca, cierpisz i zaczynasz nowe życie.'
cuel
 
Posty: 1314
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:08

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » czwartek, 14 marca 2013, 14:59

Miło mi. Będę dawać tego typu rzeczy na 'zagadkach' tylko rozwiążcie poprzedni diagram.
Wiesz, cuel, na odpowiedź nigdy nie jest za późno.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Fabia114 » czwartek, 14 marca 2013, 16:08

Mnie to nawet zaciekawiło :D Chyba kiedyś z koleżanką grałam z w KAKURO, ale o SLITHERLINK słyszę pierwszy raz. Cóż najwyższy czas sie temu przyjrzeć :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » czwartek, 14 marca 2013, 16:31

Blackrose (albo ktokolwiek), a robiłaś kiedyś sudoku samurajskie?
Jest dużo niezłych łamigłówek :D Będę wrzucać po jednej.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » czwartek, 14 marca 2013, 16:59

Kiedyś tak (na "gry karciane online"), ale uznałam, że to zwykle sudoku jest fajniejsze i nie kontynuowałam rozwiązywania go. Co do Kakuro to tak sobie myślałam o nim oststnio, aż w końcu weszłam na Wikipedię, poczytałam sobie o nim troszkę i udało mi się - zczaić o co w tym biega xD (już nawet brata namówiłam, aby mi go kupił [Slitherling z resztą też :D] xp).
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » czwartek, 14 marca 2013, 17:34

Kupujesz wydania internetowe, czy gazetki z łamigłówkami?
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » czwartek, 14 marca 2013, 17:38

to drugie.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » czwartek, 14 marca 2013, 17:41

Na razie chyba nie spotkałam się z gazetką, poświęconą kakuro. Mam tylko wydanie z różnymi zadaniami. Czasem tylko takie gazetki bywają badziewnie proste. A słyszałaś o sudoku "Al Escargot"?
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Postprzez » czwartek, 14 marca 2013, 17:41

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik zainteresowań ;)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron