Twoje zainteresowania

W tym miejscu możemy podzielić się z innymi naszymi zainteresowaniami ;)

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » czwartek, 14 marca 2013, 17:50

Mój brat za granicą jest, więcej może tam się spotka z taką ów gazetką. A jak nie to pozostanie mi rozwiązywać je na jakichś stronach poświęconych takim łamigłówkom.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Postprzez » czwartek, 14 marca 2013, 17:50

 

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » czwartek, 14 marca 2013, 18:00

Najgorsze są serwisy, generujące zagadki, bo wtedy są one zazwyczaj słabe, "nierobialne" albo schematyczne. Jeszcze możesz poszukać gazetki z miksem łamigłówek. Ogólnie są fajne, tylko nie wszystkie łamigłówki trzymają poziom (np. w ostatniej gazetce miałam, obok fajnych kakuro, "połącz kropki" :lol: )
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Fabia114 » sobota, 16 marca 2013, 09:32

Nowina!- Nickelback da koncert w Polsce!!! Koncert odbędzie się w Warszawie 2 .11.13
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » sobota, 16 marca 2013, 12:08

Pewnie będziesz jechać na niego :). Mnie pewnie nie puszczą w domu (z resztą mnie się boją na niewielkie imprezy puszczać, a co dopiero koncert, w stolicy na dodatek!), bo boją się, że coś mi się "stanie". Zawsze znajdują jakieś wymówki, żebym nie jechała, a tym bardziej babcia xD. Ona normalnie jest w tym niezastąpiona :D. Jak tylko słyszy, że chce jechać na jakiś tam koncert, to od razu zaczyna: "Co?! Jaki znowu koncert?! Pojedziesz na niego i co?! Ktoś Cię porwie, gdzieś wywiezie i nie daj Boże jeszcze pobije, zgwałci, a nawet i zabije! Albo jak się gdzieś zgubisz i nie będziesz wiedziała, gdzie dalej iść? Ty chcesz mnie przedwcześnie do grobu wprowadzić czy co?! Wybij to sobie z głowy, nigdzie nie jedziesz, w domu siedzisz!". Przecież tylu ludzie na rożne koncerty jedzie i jakoś cali i zdrowi z nich wracają, skoro tyle niebezpieczeństw jest ! :roll:.
Ostatnio edytowano sobota, 16 marca 2013, 15:42 przez BlackRose, łącznie edytowano 1 raz
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Fabia114 » sobota, 16 marca 2013, 12:28

Jak na koncert to tylko z rodzicami, mnie samej też by nie puścili :D . Co do babci, to chyba każda jest trochę nadopiekuńcza, ale czasem tom nawet mile :wink: . I masz racje, jest wiele niebezpieczeństw, dlatego często rodzice się martwią. Ale wiesz, lepiej pojechać na koncert Nickelback niż Justina Bibera :wink:
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » sobota, 16 marca 2013, 13:13

Sęk w tym, że moi rodzice nie są za koncertami, przynajmniej nie tymi rockowymi. Bardziej wolą to ohydne (przynajmniej dla mnie) disco polo (te rożne "majteczki w kropeczki" i takie tam -.-"). Na weselach taki gatunek muzyczny i owszem, ale jeśli o koncert to stanowczo NIEEE :D. To z niebezpieczeństwami to była bardziej kpina. Fakt, były, są i będą, no ale bez przesady - żeby bać się gdziekolwiek mnie puszczać, bo zaraz może coś mi się stać?! To może od razu (z ich punktu wiedzenia [rodziców i babci]) powinnam zamknąć się w domu i nigdzie nie wychodzić, bo zaraz coś mnie porwie, czy zgwałci -.-"...

Fabia114 napisał(a):Ale wiesz, lepiej pojechać na koncert Nickelback niż Justina Bibera :wink:


Zgadzam się w zupełności ! Na koncercie "Bimbra" jest dla mnie jeszcze jedno zagrożenie - zgarniecie przez ochronę za rzucanie w Justina ostrymi przedmiotami :lol:.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Fabia114 » sobota, 16 marca 2013, 15:25

Ja niestety nie wiem jak ci pomóc. Może gdybyś jechała na koncert-czy na jakakolwiek inną imprezę-z jakąś znaną twoim rodzicom koleżanką, to może by cię puścili? Znam z doświadczenia, ze inaczej patrzą na wyjście jak się idzie z kimś-może to być nawet starsza siostra czy brat(jak się ma)-niż samemu :wink:

BlackRose napisał(a):Zgadzam się w zupełności ! Na koncercie "Bimbra" jest dla mnie jeszcze jedno zagrożenie - zgarniecie przez ochronę za rzucanie w Justina ostrymi przedmiotami .

:lol: Dobre :lol:
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » sobota, 16 marca 2013, 15:54

Dobry koncert, ale ja na pewno nie pojadę :( .
A na koncercie Bimbera to grozi zwłaszcza śmierć od różu/dziwnych dźwięków/zagniecenia przez różowe dzieci (do wyboru albo wszystko naraz).
Słyszał ktoś o sudoku "AI Escargot?
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Fabia114 » sobota, 16 marca 2013, 16:12

MsLight napisał(a):A na koncercie Bimbera to grozi zwłaszcza śmierć od różu/dziwnych dźwięków/zagniecenia przez różowe dzieci (do wyboru albo wszystko naraz).

:lol:

MsLight napisał(a):Słyszał ktoś o sudoku "AI Escargot?


Ja nie, co to takiego :?:
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » sobota, 16 marca 2013, 16:14

Fabia114 napisał(a):Ja niestety nie wiem jak ci pomóc. Może gdybyś jechała na koncert-czy na jakakolwiek inną imprezę-z jakąś znaną twoim rodzicom koleżanką, to może by cię puścili? Znam z doświadczenia, ze inaczej patrzą na wyjście jak się idzie z kimś-może to być nawet starsza siostra czy brat(jak się ma)-niż samemu :wink:

BlackRose napisał(a):Zgadzam się w zupełności ! Na koncercie "Bimbra" jest dla mnie jeszcze jedno zagrożenie - zgarniecie przez ochronę za rzucanie w Justina ostrymi przedmiotami .

:lol: Dobre :lol:


^^. Chociaż wątpię, żeby Justin miał jakąkolwiek ochronę. No przynajmniej nie wtedy, gdy jego fanki jej nie staranują, chcąc go przytulić :D xD.

Pewnie brat by ze mną pojechał na koncert, nawet mimo to, że podobnie jak nasi rodzice woli disco polo. Jednakże problem jest taki, iż brat jest za granicą i do polski wraca tylko na święta Bożego Narodzenia (tak na max 3 tygodnie) i na wakacje (max miesiąc, może niecały), więc na krótko i raczej po to, żeby pozałatwiać swoje sprawy. Co do koleżanek to nie jest taki zły pomysł, wystarczy tylko przekabacić je z tych rożnych muzycznych badziewi (zaznaczam NIE wszystkich) na rock i bedzie :D.

MsLight napisał(a):Dobry koncert, ale ja na pewno nie pojadę :( .
A na koncercie Bimbera to grozi zwłaszcza śmierć od różu/dziwnych dźwięków/zagniecenia przez różowe dzieci (do wyboru albo wszystko naraz).
Słyszał ktoś o sudoku "AI Escargot?


Znam ten ból kochana :cry:. No chodź się przytul xD.

Ja o takim sudoku nie słyszałam niestety. Ostatnio jednak grałam w zupełnie inną grę, fajna nawet - kaimu się zwie.

P.S. http://www.youtube.com/watch?v=CrY8hQ68nkM polecam ! Jak dla mnie najlepsza piosenka Apocaliptici :wink:.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Fabia114 » sobota, 16 marca 2013, 16:29

BlackRose napisał(a):Co do koleżanek to nie jest taki zły pomysł, wystarczy tylko przekabacić je z tych rożnych muzycznych badziewi (zaznaczam NIE wszystkich) na rock i bedzie .

Widzisz :D Już masz plan, wiem ze ciężko przerzucić koleżanki z popu na rock, ale moja znajoma sie przerzuciła i jest zadowolona. :wink: Trzymam kciuki :!:

BlackRose napisał(a):P.S. http://www.youtube.com/watch?v=CrY8hQ68nkM polecam ! Jak dla mnie najlepsza piosenka Apocaliptici .

Zajrze
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » sobota, 16 marca 2013, 16:39

To jest taki kryzys; ogólnie to z wiekiem więcej ludzi przerzuca się na jakąś normalną muzykę. :wink:
Przytulam BlackRose na odległość :D . Apocalyptyc'ę lubię, zajrzę.
AI Escargot to najtrudniejszy możliwy diagram sudoku.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez BlackRose » sobota, 16 marca 2013, 16:44

Al Escargot to chyba będzie np. to sudoku wymyślone przez tego Fińskiego matematyka, co podobno tylko najinteligentniejsi potrafią go rozwiązać, czy mam rację ?
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » sobota, 16 marca 2013, 16:49

Tak, tylko nie on wymyślał to zadanie, ale komputer :D
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez MsLight » sobota, 16 marca 2013, 18:20

Rose, świetne piosenki z tego, co słuchałam. Chętnie poszerzę swoje pojęcie na temat "nowych" rockowych zespołów :) , tylko w temacie muzyka i filmy, bo znowu offtop będzie :D .
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Marlenka33 » czwartek, 27 sierpnia 2015, 20:13

.
Ostatnio edytowano czwartek, 29 października 2015, 18:47 przez Marlenka33, łącznie edytowano 1 raz
Marlenka33
 
Posty: 85
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 06:39

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Shene » czwartek, 15 października 2015, 17:16

Interesuje się filmem. Lubię kino ale nie zawsze mam czas z mężem pojechać do kina. Za daleko mieszkamy. Teraz będziemy kupować sobie projektor aby zrobić sobie mini kino w domu :wink: Nie bardzo wiedziałam który wybrać ale znalazłam praktyczny poradnik http://www.morele.net/wiadomosc/jaki-projektor-wybrac/377/
Shene
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 10 października 2015, 07:28

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Marlenka33 » czwartek, 29 października 2015, 18:46

Moja największa pasja to podróże te duże i małe. Teraz jadę na Słowację grzać się w basenach. Muszę przestudiować ich przepisy drogowe http://www.przepisydrogowe.eu/przepisy- ... -slowacji/ żeby się nie dać złapać na jakiejś głupocie.
Marlenka33
 
Posty: 85
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 06:39

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez aniaola37 » środa, 14 grudnia 2016, 14:07

Witajcie :)
Ja mam dziwne hobby, a mianowicie lubię jeździć po Polsce i zwiedzać miasta, w których jeszcze nie byłam :lol:
Zawsze przeglądam lokalne portale informacyjne, żeby zobaczyć co się dzieje ciekawego i w drogę :) Np: Ostatnio pojechałam do Świdnicy i sprawdziłam na http://regionfakty.pl co warto zobaczyć
aniaola37
 
Posty: 39
Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2016, 13:31

Re: Twoje zainteresowania

Postprzez Iwo2 » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 16:09

Ja mam kilka zainteresowań, ale chyba najważniejsza jest jazda konna. Miałem małą przerwę, ale po feriach zaczynam na nowo jeżdzić. Pozostaje dokupić kilka gadźetów w sklepie http://horsepol.pl/ i wsiadać na konia. :D Na szczęście mają tam wszystko, co potrzebne do jazdy konnej i nie muszę szukać.
Iwo2
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 28 grudnia 2016, 20:28

Postprzez » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 16:09

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik zainteresowań ;)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron