Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Linki do stron internetowych zawierających wywiady, artykuły i wszelkie informacje na temat serialu "Huntik: Łowcy Tajemnic"

Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Casterwill » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 13:57

Hej! Jestem Casterwill!

Nawiążę właśnie teraz do tytułu mojego wątku. Mianowicie ,szukałam na włoskich forach informacji o Huntik 3 i dowiedziałam się ,że :

1. Straffi i Rainbow nigdy nie rozstają się ze swoimi filami i kończą je w samym środku akcji. Czyli ,że Lok nie odnalazł ojca ,ale nie znaczy to ,że będzie trzecia seria. (Pozwólcie ,że informacje oznaczające koniec serii Huntika będę oznaczać - ,a informacje uświadamiające nas o tym ,że trzecia seria Huntika będzie +) -

2.Niektórzy piszą ,że zostawili dużo rzeczy szeroko otwartych na trzeci sezon +


3. Słyszałam ,także ,że Shauna razem ze swoim bratem Windem będą próbowali przejąc Organizację i Fundację Huntik i do ponownego obudzenia Obłudnika +


4. Podobno wytwórnia ma podpisany kontrakt z rysownikami i scenarzystami do 2013 roku + :)


Tutaj zamieszczamy info o Huntik 3! Wszystko na temat Huntik Łowcy Tajemnic trzecia seria! Zapraszam do pisania!
Ostatnio edytowano środa, 18 stycznia 2012, 11:57 przez Casterwill, łącznie edytowano 3 razy
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Postprzez » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 13:57

 

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez MsLight » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:21

Myślę, że będzie 3 seria :D Jak mają to sensownie skończyć, to tylko jako trylogię ;] Poza tym, skończyło się dziwnie
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Fabia114 » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:36

Ja mam nadzieję że jeszcze nas zaskoczą;] Dzięki za informację Casterwiell :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Casterwill » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:46

Nie ma za co .Poszperać na włoskich googlach to dla mnie facile :D
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez MsLight » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:48

Chciałam zauważyć, że 1. seria również kończy się bez napisu "ciąg dalszy nastąpi", a kontynuacja jest ;D
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Casterwill » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:53

Jest tam napis To be continued , tak mi się wydaje bo dawno nie oglądałam pierwszej serii
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez MsLight » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:01

Jestem pewna, że po 26 odcinku nie ma napisu "ciąg dalszy nastąpi"
jednakowoż... warto to sprawdzić ;]
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Casterwill » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:05

To sprawdź! I nam powiedz :D
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Fabia114 » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:08

WEZMĘ Z CIEBIE PRZYKŁAD I ZACZNĘ SIĘ UCZYĆ WŁOSKIEGO;] :P
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Fabia114 » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:10

I ja znam seriale Straffie'go i wiem że zawsze czka rok lub 2 zanim zacznie się dalsza seria. Chce nas trzymać w napięciu 8-)
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Casterwill » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:11

Buona fortuna Fabia :D (życzę powodzenia)
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez MsLight » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:20

Sprawdziłam. Tak jak pisałam - nie ma tego napisu ;D
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Casterwill » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:28

Wohoo! Jest SZANSA!!!!!!!
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez MsKate » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 20:04

Jak tak dalej pójdzie to albo podetnę sobie gardło lub dostanę zawału przed emisją 1. odcinka.
MsKate
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:12

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez KarlaOutsider » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 20:10

Pisałam to już na "kreskóweczkach" to i tu napiszę: jak nam nie dadzą 3 sezonu to sami go sobie stworzymy :D
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez Casterwill » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 20:20

Ja też pisałam to na kreskóweczkach i powtórzę jeszcze raz : Jak nam nie dadzą drugiej serii to pourywam i głowy zatruję jadowitą dłonią ,a potem włamię się do komputera Rainbowa i puszczę na teltoon trzecią serię ,z uszanowaniem Casterwill :D
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez KarlaOutsider » wtorek, 20 grudnia 2011, 09:03

Casterwill napisał(a):Straffi i Rainbow nigdy nie rozstają się ze swoimi filami i kończą je w samym środku akcji. Czyli ,że Lok nie odnalazł ojca ,ale nie znaczy to ,że będzie trzecia seria.


Fakt iż Lok nie odnalazł ojca rzeczywiście nie świadczy o tym, że 3 seria "Huntik" powstanie, jednak pamiętać należy, że wątek poszukiwań Eathona nie jest w tej historii najważniejszy. Jego odnalezienie bądź nieodnalezienie nie wpływa zasadniczo na losy kogokolwiek poza samym Lokiem.

Jest jednak coś jeszcze- kwestia szablonu według którego tworzone są kreskówki- szczególnie seryjne kreskówki.
Metz w rozmowie z Dantem na początku 17 odcinka 1 serii wypowiada bardzo ważne zdanie: "Dante, musisz przede wszystkim walczyć ze złem, pamiętaj o tym". Właśnie do walki ze złem sprowadza się fabuła "Huntik...", to jest główne zadanie Łowców- pokonać tych, którzy zagrażają losom świata.
Kiedy kończy się 1 seria nie ma napisu CDN, w przedostatnim odcinku pojawia się jednak sekwencja, która daje do zrozumienia, że mimo pokonania Profesora globalne zagrożenie nie zostało wyeliminowane, a wręcz przeciwnie. (mówię o tym, kiedy Rassimov celowo wpada w swoją pułapkę i zostaje przeniesiony do Shauny i Winda, do bazy Spirali Krwi). Podobnie w przypadku 2 serii- sekwencja kończąca ostatni odcinek daje do zrozumienia, że globalne zagrożenie jakim jest Czerwona Kometa i Anulatorzy jest nadal bardzo realne.
Zgodnie z szablonem opowieść może zostać zakończona, kiedy zostanie zrealizowany główny cel jej bohaterów, a głównym celem Łowców jest walka ze złem i pokonanie tych, którzy zagrażają losom świata, a cel ten jak widać nadal nie został osiągnięty.
Casterwill napisał(a):Niektórzy piszą ,że zostawili dużo rzeczy szeroko otwartych na trzeci sezon

Fakt, że Spiralny Znak jest nadal aktywny i że Czerwona Kometa nadal wisi gdzieś we wszechświecie jest właśnie taką "szeroko otwartą rzeczą"
Stąd istnieje duże prawdopodobieństwo, że 3 seria jednak powstanie i wydaje się to być całkiem logiczne- niech żyje Święta Matka Logika :wink: Myślę więc, że trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość i dać autorom czas na dopracowanie kolejnej serii przygód naszych ulubionych bohaterów :D
Ostatnio edytowano środa, 21 grudnia 2011, 08:52 przez KarlaOutsider, łącznie edytowano 1 raz
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez rukia_1912 » wtorek, 20 grudnia 2011, 13:55

Ja już się parę razy zawiodłam na tym, że w przypadku innych seriali nie zrobili dalszych serii ze względu na "małą oglądalność", choć w rzeczywistości były to hity... ale HUNTIK JEST BOSKI i muszą zrobić dalsze części bo umrę z tęsknoty i głody huntikowego :lol: :D :lol:
rukia_1912
Avatar użytkownika
rukia_1912
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 16:57
Lokalizacja: Łódź

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez MsKate » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:03

Masakra, jak nas znowu tak zacznie trzymać przed 3. serią to chyba się obrażę xD
A w ogóle to kto oglądał wszystkie odcinki 2. serii?
MsKate
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:12

Re: Huntik Łowcy Tajemnic - 3 sezon?

Postprzez MsLight » wtorek, 20 grudnia 2011, 17:05

Ja oglądałam ;D Mam nadzieję, że będzie kontynuacja, bo koniec w tym miejscu jest co najmniej bez sensu ^^^^ :P
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Postprzez » wtorek, 20 grudnia 2011, 17:05

 

Następna strona

Powrót do Informacje, wieści i plotki, czyli co w Huntik piszczy :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron