Harrison Fears

Tutaj piszemy o ulubionych, bądź znienawidzonych przez nas bohaterach ;)

Harrison Fears

Postprzez BlackRose » środa, 29 maja 2013, 19:53

Obrazek

*Harrison jest bratem Dena oraz, tak samo jak i on, byłym wychowankiem sierocińca, w którym początkowo wychowywała się również Zhalia. Dołączył on do Spirali Krwi, gdy jego brat przyłączył się do Fundacji Huntik, za co znienawidził go. W odcinku 51, pt. "Lok i Obłudnik", po dowiedzeniu się przez niego, iż Zhalia była szpiegiem w szeregach Spirali, przemyślał swoje błędy i zdradził Spiralę Krwi, aby pomóc Fundacji Huntik oraz Denowi pokonać Obłudnika.

*WYGLĄD*
Harrison to na oko 15 - 16 - letni chłopak o brązowych włosach oraz szarych oczach. Ma on bardzo jasną karnację skóry. Ubiera on czerwone jeansy, brązową bluzę z ciemnobrązowym kapturem oraz tego samego koloru naszywkami na łokciach, którą założoną ma na jasnofioletową bluzkę. Na nogach ma trapery (chyba), kolorystycznie podbiegające do jego bluzy. Na plecach nosi ciemnobrązowy plecach na jedno ramię. Kiedy dołączył do Spirali Krwi ubrany był w typowy strój tejże grupy łowców, z tym wyjątkiem, iż nie miał maski na twarzy.

*HISTORIA*
Harrison w sierocińcu nękany był przez inne dzieciaki. Den zawsze go przed nimi bronił. Kiedy pewnego dnia do sierocińca przybył Tantras, wraz z paroma innymi członkami Spirali Krwi, brat Dena dzięki swemu tłumionemu gniewowi, który "uwolnił" z siebie, złączył się z Grabieżcą - swoim pierwszym tytanem - a wieczorem wraz z bratem został oznaczony tatuażem przedstawiającym spiralny znak, będącym znakiem przynależności do Spirali Krwi. Den jednak szybko zrozumiał do czego dążyli Spiralowcy i uciekł. Harrison próbował go przekonać, żeby jednak zasilił szeregi fanatyków - bezskutecznie. W czasie bitwy o Vigilante' go bracia stali się swoimi wrogami. Gdy to Den zdobył tytana, Harrison przez swoją rządzę władzy i wściekłość prawie by go udusił, gdyby nie Lok, który pomógł mu w samą porę. Po tym wydarzeniu bracia rzadko się widywali, jedynie podczas bitew. Kiedy ich drogi w końcu krzyżowały się, to Harrison myślał wtedy jedynie o zemście.
Niestety Harrison szybko stawał się jednym z najlepszych członków Spirali Krwi. Dzięki swemu dużemu potencjałowi dostał swoich ludzi, którzy wykonywali jedynie jego rozkazy. Podczas misji w zamku Vlada Drakuli zdobył on Wszechpotężnego Nieumarłego, lecz był także świadkiem utracenia przez Tantrasa swojej całej mocy. Przed śmiercią swego mistrza dostał od niego jego dwa najsilniejsze tytany - Jerycho i Rój Buzilla oraz poprosił, żeby zajął jego miejsce. Rassimov się zgodził. W czasie bitwy Spirali Krwi z Fundacją Huntik i Casterwillami dowiaduje się, że Zhalia, którą traktował niczym siostrę, była szpiegiem, wtedy właśnie przemyślał swoje błędy i postanowił wspomóc w bitwie Fundację Huntik i rodzinę Casterwillów.

*Tytani Harrisona*
|Grabieżca - jego pierwszy tytan. Dostał go od Tantrasa.
|Hitokiri - jego drugi tytan. Nie wiadomo kto mu go podarował bądź gdzie go zdobył.
|Wszechpotężny Nieumarły - zdobył go na misji w zamku Vlada Draculi. Kiedy go wezwał po raz pierwszy był już wszechpotężny.
|Jerycho - podarował mu go umierający Tantras.
|Rój Buzilla - dostał go od umierającego Tantrasa.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Postprzez » środa, 29 maja 2013, 19:53

 

Re: Harrison Fears

Postprzez Angel4 » czwartek, 30 maja 2013, 01:38

moim zdaniem brakuje jeszcze charakterystyki
(napisałabym, ale... ehhh, po prostu spójrzcie na godzinę publikacji posta :P )
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Harrison Fears

Postprzez BlackRose » czwartek, 30 maja 2013, 07:16

Wiem, wiem - też o niej pomyślałam i chciałam ją napisać, ale uznałam, że to by sensu nie miało, gdyż byłoby tego strasznie mało. No bo co można napisać o charakterze Harrisona? Że po tym, gdy Tantras przybył do sierocińca, w którym był wychowankiem wraz ze swoim bratem, i nauczył go używać zaklęć oraz podarował Grabieżcę, to stał się rządny władzy i właśnie przez tę rządzę władzy prawie by udusił Dena, bo zgarnął mu przed nosa Vigilante' go. No i jeszcze, że był mściwy (chciał zemścić się na Denie właśnie za Vigilante' go) i po dowiedzeniu się od Zhalii (która dla niego była niczym siostra), że była szpiegiem, po czym byciu świadkiem jak Obłudnik chciał ją zabić, to można powiedzieć, że stał się bardziej dojrzalszy, bo zrozumiał swoje błędy, jakimi były: Brak dostrzegania co Moon dla niego zrobiła, po czym chęć pomocy jej oraz jej sprzymierzeńcom, a także to, że był tak zaślepiony rządzą władzy, że nie domyślił się, do czego tak na prawdę dążyła Spirala Krwi. No i tyle chyba. A z resztą cechy charakteru Harrisona od razu wplotłam do ogólnie całego jego opisu, toteż powtarzanie tego samego potrzebne nie jest.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Harrison Fears

Postprzez Angel4 » czwartek, 30 maja 2013, 11:05

Przede wszystkim miał niezwykłą siłę woli, realizował wszystkie swoje cele. Za wszelką cenę chciał odmienić swoje życie. Nie sądzę, żeby był żądny władzy, po prostu była to dla niego nowa sytuacja, całkowicie różniąca się od dotychczasowych. Zazwyczaj był postrzegany jako ten słabszy, mniej poradny i odważny, ogólnie ,,gorszy". Częściowo zazdrościł Denowi, który często stawał w jego obronie, ale przede wszystkim bardzo chciał się usamodzielnić. Nadarzająca się wkrótce okazja była zwrotem o 180 stopni, który sprawił, że cała sytuacja zaczęła wymykać mu się spod kontroli i zwyczajnie się zagubił. Tym bardziej, że jego złe cechy takie jak chciwość czy mściwość były aprobowane przez Spiralę. Tak na prawdę chciał tylko wyjść z cienia super brata.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Harrison Fears

Postprzez MsLight » czwartek, 30 maja 2013, 22:34

Harrison w Spirali dostrzegł swoją szansę i pragnął zaprzeczyć wszystkiemu, co dotychczas go charakteryzowało, np. zamiast słaby, chciał być silny.
Myślę, że Zhalia w pewnym stopniu widziała w Harrisonie swoje odbicie. Nie chciała dopuścić, żeby doświadczył on tego, co ona i trwał w tych samych błędach.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Harrison Fears

Postprzez Fabia114 » sobota, 1 czerwca 2013, 18:29

Co do opisu Harrisona-brawo! świetnie! :wink:
MsLight napisał(a):Harrison w Spirali dostrzegł swoją szansę i pragnął zaprzeczyć wszystkiemu, co dotychczas go charakteryzowało, np. zamiast słaby, chciał być silny.
Myślę, że Zhalia w pewnym stopniu widziała w Harrisonie swoje odbicie. Nie chciała dopuścić, żeby doświadczył on tego, co ona i trwał w tych samych błędach.

Harrison po prześladowaniach w Sierocińcu, nie chciał dopuścić, by kiedykolwiek powtórzyła sie taka sytuacja, toteż stał sie bardziej bezwzględny i twardszy. Nie chciał znowu być tym słabszym.
Co do Zhalii, myślę, ze to prawda, aczkolwiek ona w obojgu braciach widziała siebie. Zależało jej na nich.
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Harrison Fears

Postprzez MsLight » sobota, 1 czerwca 2013, 19:47

Harrison chyba bardziej ją bolał ze względu na jego przyłączenie do Spirali.
Co jeszcze na jego temat? Jest strasznie blady i niepodobny do Dena :)
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Harrison Fears

Postprzez Fabia114 » sobota, 1 czerwca 2013, 20:06

MsLight napisał(a):Harrison chyba bardziej ją bolał ze względu na jego przyłączenie do Spirali.

Zhalia tez na początku służyła w Organizacji, wiec wiele ich łączy.

MsLight napisał(a):Co jeszcze na jego temat? Jest strasznie blady i niepodobny do Dena

Wygląda lepiej, gdy sie uśmiecha :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Harrison Fears

Postprzez BlackRose » sobota, 1 czerwca 2013, 20:13

MsLight napisał(a):Jest strasznie blady i niepodobny do Dena :)

Nie wiem czy to jest prawdopodobne, ale mi się wydaje, że oni mogę nie być takimi, że tak się wyrażę, prawdziwymi braćmi.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Harrison Fears

Postprzez Fabia114 » niedziela, 2 czerwca 2013, 12:01

BlackRose napisał(a):Nie wiem czy to jest prawdopodobne, ale mi się wydaje, że oni mogę nie być takimi, że tak się wyrażę, prawdziwymi braćmi.

Wiesz, ze też o tym myślałam... To może być bardzo prawdopodobne, bo co oni mają ze sobą wspólnego? No może oczy, ale raczej nic więcej. A jeśli to prawda, to myślicie, ze Harrison wie? Bo Den raczej nic nie podejrzewa.
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Harrison Fears

Postprzez BlackRose » niedziela, 2 czerwca 2013, 18:09

Nie - Są podobni pod względem koloru włosów (Den ma brązowe oczy, a Harrison szare).
Fabia114 napisał(a):A jeśli to prawda, to myślicie, ze Harrison wie? Bo Den raczej nic nie podejrzewa.

Mi się wydaje, że jeśli to prawda to ani jeden, ani drugi o tym nie wie.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Harrison Fears

Postprzez MsLight » niedziela, 2 czerwca 2013, 18:11

Mają całkiem inne rysy twarzy. Co gorsza, są w podobnym wieku, także sądzę, że raczej nie są braćmi w sensie biologicznym.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Harrison Fears

Postprzez Angel4 » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 06:40

Kiedyś wysnułyśmy teorię jakoby byli braćmi przyrodnimi, ale może po prostu jest błąd w tłumaczeniu
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Harrison Fears

Postprzez Fabia114 » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 08:07

BlackRose napisał(a):Nie - Są podobni pod względem koloru włosów (Den ma brązowe oczy, a Harrison szare).

Na tym zdjęciu Harrisona ma jakby oczy szare, a Huntik Wiki, też podaje, że ma szare oczy. Na tym zdjęciu widać:
-Obrazek

MsLight napisał(a):Mają całkiem inne rysy twarzy. Co gorsza, są w podobnym wieku, także sądzę, że raczej nie są braćmi w sensie biologicznym.

Tak, Lucas i Sophie są chociaż trochę podobni:
Obrazek Obrazek
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Harrison Fears

Postprzez Angel4 » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 10:29

Lok i Cathy też
Obrazek Obrazek
Ja jestem za tym:
Angel4 napisał(a):Kiedyś wysnułyśmy teorię jakoby byli braćmi przyrodnimi, ale może po prostu jest błąd w tłumaczeniu
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Harrison Fears

Postprzez MsLight » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 17:27

Nie, czegoś takiego nie można już chyba schrzanić... :roll: Nawet ja rozumiem, że "fratello" to brat.
Macie rację, reszta rodzeństwa jest do siebie podobna, a Denowi bliżej już do Zhalii, niż do Harrisona.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Harrison Fears

Postprzez BlackRose » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 17:42

W zupełności się z Wami zgadzam! Harrison do Dena to w ogóle podobny nie jest w przeciwieństwie do innych rodzeństw w Huntik' u. Wydaje mi się dlatego, że Straffi specjalnie tak to zrobił i oby się to wyjaśniło w trzeciej serii.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Harrison Fears

Postprzez Fabia114 » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 17:48

MsLight napisał(a): Denowi bliżej już do Zhalii, niż do Harrisona.

Czyżby braciszek? :roll: :D

BlackRose napisał(a):Wydaje mi się dlatego, że Straffi specjalnie tak to zrobił i oby się to wyjaśniło w trzeciej serii.

Dobrze kombinujesz...Coś w tym jest...
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Harrison Fears

Postprzez Angel4 » wtorek, 4 czerwca 2013, 11:16

Fabia114 napisał(a):
MsLight napisał(a): Denowi bliżej już do Zhalii, niż do Harrisona.

Czyżby braciszek? :roll: :D

Nieeee... Widziałam już na jakimś blogu informację mówiącą o tym, jakoby Den miał być Zane'em Moon'em, potencjalnym bratem Zhalii, ale nie wydaje mi się, żeby to była prawda. Jak dla mnie, to oni w ogóle nie są podobni.

Fabia114 napisał(a):
BlackRose napisał(a):Wydaje mi się dlatego, że Straffi specjalnie tak to zrobił i oby się to wyjaśniło w trzeciej serii.

Dobrze kombinujesz...Coś w tym jest...

Możecie mieć rację
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Harrison Fears

Postprzez MsLight » wtorek, 4 czerwca 2013, 14:33

Nie wykluczałabym tej opcji (są podobni z twarzy), ale zbyt daleko idących spekulacji bym nie snuła.
Straffi mógł rzeczywiście narysować chłopców inaczej celowo. Może w kolejnej serii pojawią się inne wskazówki :)
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Postprzez » wtorek, 4 czerwca 2013, 14:33

 

Następna strona

Powrót do Łowcy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron