Dellix i Lane

Tutaj piszemy o ulubionych, bądź znienawidzonych przez nas bohaterach ;)

Dellix i Lane

Postprzez NinaVale » wtorek, 1 lipca 2014, 10:50

Obrazek
Dellix i Lane (Casterwill?) to członkowie drużyny Lucasa. Po raz pierwszy spotykamy ich w odcinku 18. Obserwują oni Sophie wchodzącą do biblioteki. Dellix początkowo chce ją zaatakować ale Lane go powstrzymuje. Drugi raz widzimy ich już z Lucasem w odcinku 31, a potem kolejno w odcinkach 32, 38,39,40 oraz 51 oraz 52. Oboje są bardzo lojalni wobec swojej rodziny i pragną ich chronić. Zazwyczaj lojalni wobec Lucasa, ale zdarza się im go ustawiać oraz zupełnie ignorować jak choćby w odcinku 40, kiedy Dellix po porostu idzie walczyć mimo oporów swojego przywódcy. Lane idzie za nim.
Dellix
Opis fizyczny
Wysoki, ciemnoskóry i dobrze zbudowany. Ma czarne włosy oraz muszkieterski wąs i brodę. Jego strój składa się z białej bluzy bez rękawów, czerwonych spodni oraz wysokich butów. Nosi też bardzo dużo złota-złotą bransoletę na górnym ramieniu oraz dwie większe na przedramieniu. Ma też złoty ząb.
Styl walki
Dellix polega najbardziej na swojej sile fizycznej oraz mieczu(Scimitarze). Jedynym zaklęciem jakiego używa jest "Światłostrze", dodające mocy oraz zwiększające ostrość jego miecza. Jak do tej pory nie używał, żadnych tytanów nie jest więc wiadomym czy jakiekolwiek posiada.
Lane
Opis fizyczny
Lane ma ciemną/śniadą karnację oraz niebieskie oczy i morskie włosy, które związuje w dwie kitki na czubku głowy.Jest raczej drobna i szczupła. Ubiera się zazwyczaj w fioletową bluzkę, krótkie różowe spodenki, czerwone getry oraz brązowe buty.

Styl Walki
Lane podobnie do Lucasa i większości łowców, polega głównie na magii oraz tytanach. Jej tytanką jest Dzika Leśna Druidka. Nie wiadomo, czy posiada innych.



***
Ok to startuję z tym tematem. Nikt go jeszcze nie zaczął to ja zacznę i ożywię trochę to forum bo jak na forum o Huntik to strasznie mało to Huntika. To po pierwsze, a po drugie. JA KOCHAM TĘ DWÓJKĘ. Po prostu ich uwielbiam. Nie tylko dodają kolorytu jako osoby o innej karnacji, ale mimo, że jest ich mało możemy zaryzykować stwierdzenie, że mają ciekawe charaktery. Bo niby to z Lucasem, są jego drużyną oraz podwładnymi i się go słuchają ale jak przyjdzie co do czego to działają na własną rękę. Widać po prostu, że myślą samodzielnie oraz są w pewnym sensie niezależni. Ba, potrafią nawet ustawić Lucasa jak Dellix w odc.31 czy 40 co już wspomniałam. A Lane? Lane jest po prostu urocza. Nie tylko z wyglądu(te kucki są słodkie...) ale i z charakteru. Widać wyraźnie, że zależy jej na dobru rodziny oraz, że staje po stronie słabszych. Wydaje się bardzo troskliwą osobą. Jest też nieco cichsza od Dellixa i rzadziej się stawia, co nie znaczy, że nie potrafi walczyć i dowalić. Bo potrafi. :) Moja sympatia do niej wynika również z tego, że przypomina mi(z wyglądu głównie, ale z charakteru też) Ten-Ten z Naruto. No ale oddaję głos innym :)
ps. co sądzicie o Dellixe i Lane jako parze? Znaczy niby są Casterwillami i są w drużynie, ale nigdy nie podane są ich nazwiska i nie jest potwierdzone, że są połączeni z rodziną więzami krwi tak na 100%. LeBlanche i Santiago też w końcu zaliczani są do rodziny, a nie są dokładnie jej członkami(Mallory i White podobnie). Tak więc...nie wiemy czy między tą dwójką istnieje jakieś pokrewieństwo.
Ostatnio edytowano czwartek, 3 lipca 2014, 19:12 przez NinaVale, łącznie edytowano 1 raz
To tak jakby były we mnie dwie zupełnie różne Anie. Nieraz przychodzi mi na myśl, że dlatego zapewne jestem takim niespokojnym duchem! -Ania z Zielonego Wzgórza
Bo wszyscy, w taki czy w inny sposób, jesteśmy szaleni.-Weronika Postanawia Umrzeć.
Avatar użytkownika
NinaVale
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 1 lutego 2014, 21:11
Lokalizacja: Wro

Postprzez » wtorek, 1 lipca 2014, 10:50

 

Re: Dellix i Lane

Postprzez Fabia114 » wtorek, 1 lipca 2014, 19:24

Ok, to może od początku. Ja osobiście nigdy nie zwracałam większej uwagi na tę dwójkę, gdyż bardziej interesuje mnie Lucas (konkretnie jego psychika itp) i mam nadzieje ze w 3 serii(o ile w ogóle powstanie) dowiemy się o nim coś więcej. Ale z drugiej strony, dobrze ze poruszyłaś ich temat, bo przecież czasem trzeba tez poświecić uwagę innym bohaterom(niekoniecznie tym głównym). :)
NinaVale napisał(a):ps. co sądzicie o Dellixe i Lane jako parze? Znaczy niby są Casterwillami i są w drużynie, ale nigdy nie podane są ich nazwiska i nie jest potwierdzone, że są połączeni z rodziną więzami krwi tak na 100%. LeBlanche i Santiago też w końcu zaliczani są do rodziny, a nie są dokładnie jej członkami(Mallory i White podobnie). Tak więc...nie wiemy czy między tą dwójką istnieje jakieś pokrewieństwo.

Racja, nie znamy ich nazwiska, ale chce zwrócić uwagę na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=o9t39q08aYA#t=626. Sądzę ze oni tez sa Casterwillami, bo w odcinku 31 widzimy ich w tej samej bibliotece, a wiec skoro zostali wpuszczeni, to musza należeć do rodziny.
NinaVale napisał(a):s. co sądzicie o Dellixe i Lane jako parze?

Mnie zawsze bardziej pasowało Lane i Lucas. Nie wiem czemu, ale tak jest :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Dellix i Lane

Postprzez NinaVale » wtorek, 1 lipca 2014, 19:33

Fabia114 napisał(a):Ok, to może od początku. Ja osobiście nigdy nie zwracałam większej uwagi na tę dwójkę, gdyż bardziej interesuje mnie Lucas (konkretnie jego psychika itp) i mam nadzieje ze w 3 serii(o ile w ogóle powstanie) dowiemy się o nim coś więcej. Ale z drugiej strony, dobrze ze poruszyłaś ich temat, bo przecież czasem trzeba tez poświecić uwagę innym bohaterom(niekoniecznie tym głównym). :)
NinaVale napisał(a):ps. co sądzicie o Dellixe i Lane jako parze? Znaczy niby są Casterwillami i są w drużynie, ale nigdy nie podane są ich nazwiska i nie jest potwierdzone, że są połączeni z rodziną więzami krwi tak na 100%. LeBlanche i Santiago też w końcu zaliczani są do rodziny, a nie są dokładnie jej członkami(Mallory i White podobnie). Tak więc...nie wiemy czy między tą dwójką istnieje jakieś pokrewieństwo.

Racja, nie znamy ich nazwiska, ale chce zwrócić uwagę na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=o9t39q08aYA#t=626. Sądzę ze oni tez sa Casterwillami, bo w odcinku 31 widzimy ich w tej samej bibliotece, a wiec skoro zostali wpuszczeni, to musza należeć do rodziny.
NinaVale napisał(a):s. co sądzicie o Dellixe i Lane jako parze?

Mnie zawsze bardziej pasowało Lane i Lucas. Nie wiem czemu, ale tak jest :D

Bo ona się na niego ogląda w odc.40.
Co do biblioteki to Dante, Zhalia i Lok też mogą wejść bo są z Sophie. Dellix i Lane są z Lucasem. I mówiłam. LeBlanche i Santi TEŻ są zaliczani do rodu. Przybywają z Casterwillami oraz mogą wejść do Żelaznej Woli i nikt się ich nie czepia. Foci czepiał się Loka tylko. Nic nie mówił o LeBlanchu i Santiago.
To tak jakby były we mnie dwie zupełnie różne Anie. Nieraz przychodzi mi na myśl, że dlatego zapewne jestem takim niespokojnym duchem! -Ania z Zielonego Wzgórza
Bo wszyscy, w taki czy w inny sposób, jesteśmy szaleni.-Weronika Postanawia Umrzeć.
Avatar użytkownika
NinaVale
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 1 lutego 2014, 21:11
Lokalizacja: Wro

Re: Dellix i Lane

Postprzez NinaVale » wtorek, 1 lipca 2014, 19:41

a tak na boku i krótko, gdzie można by rozpocząć wątek samych par shippów? jak Zhante czy Lok/Sophie oraz innych. Niby offtop ale..tak rozmawiać o parach w samych postaciach? same związki można rozłożyć na czynniki pierwsze a pojedyńczych postaciach to bardziej na jednej osobie..
To tak jakby były we mnie dwie zupełnie różne Anie. Nieraz przychodzi mi na myśl, że dlatego zapewne jestem takim niespokojnym duchem! -Ania z Zielonego Wzgórza
Bo wszyscy, w taki czy w inny sposób, jesteśmy szaleni.-Weronika Postanawia Umrzeć.
Avatar użytkownika
NinaVale
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 1 lutego 2014, 21:11
Lokalizacja: Wro

Re: Dellix i Lane

Postprzez Fabia114 » wtorek, 1 lipca 2014, 19:57

NinaVale napisał(a):Co do biblioteki to Dante, Zhalia i Lok też mogą wejść bo są z Sophie. Dellix i Lane są z Lucasem. I mówiłam. LeBlanche i Santi TEŻ są zaliczani do rodu. Przybywają z Casterwillami oraz mogą wejść do Żelaznej Woli i nikt się ich nie czepia. Foci czepiał się Loka tylko. Nic nie mówił o LeBlanchu i Santiago.

Uhm, fakt. Może wszyscy łowcy są zaliczani do Casterwillów, ale niektórzy są bliżej spokrewnieni z Lordem C., a inni mniej?
NinaVale napisał(a):a tak na boku i krótko, gdzie można by rozpocząć wątek samych par shippów? jak Zhante czy Lok/Sophie oraz innych. Niby offtop ale..tak rozmawiać o parach w samych postaciach? same związki można rozłożyć na czynniki pierwsze a pojedynczych postaciach to bardziej na jednej osobie..

Możemy po prostu założyć wątek na ten temat i już :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Dellix i Lane

Postprzez MsLight » poniedziałek, 28 lipca 2014, 13:14

Może raczej po prostu jako słudzy są jakby hmm... zaliczani do bliskiej otoczki rodu i to dlatego?
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Dellix i Lane

Postprzez NinaVale » poniedziałek, 28 lipca 2014, 13:39

MsLight napisał(a):Może raczej po prostu jako słudzy są jakby hmm... zaliczani do bliskiej otoczki rodu i to dlatego?

Mi o to chodziło. Ludzie zaliczani do rodu, ale niekoniecznie połączeni więzami krwi. Nie wiem kto ogląda Ouran, ale to jak rodziny Moriego i Haniego. Oni POTEM zostali kuzynami przez małżeństwo dwa pokolenia wstecz, ale wcześniej nimi nie byli, ale byli bardzo blisko bo ród Morinozuka służył rodowi Haninozuka
To tak jakby były we mnie dwie zupełnie różne Anie. Nieraz przychodzi mi na myśl, że dlatego zapewne jestem takim niespokojnym duchem! -Ania z Zielonego Wzgórza
Bo wszyscy, w taki czy w inny sposób, jesteśmy szaleni.-Weronika Postanawia Umrzeć.
Avatar użytkownika
NinaVale
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 1 lutego 2014, 21:11
Lokalizacja: Wro

Re: Dellix i Lane

Postprzez Fabia114 » niedziela, 17 sierpnia 2014, 18:06

NinaVale napisał(a):Mi o to chodziło. Ludzie zaliczani do rodu, ale niekoniecznie połączeni więzami krwi.

Takiej możliwości nie odtrącam.
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Dellix i Lane

Postprzez ryszard872 » środa, 25 stycznia 2017, 11:57

ale to była fajna bajka
ryszard872
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 11:56

Re: Dellix i Lane

Postprzez robert45o » wtorek, 28 lutego 2017, 14:14

bardzo fajne to jest

_____________________
http://www.interport.pl/
robert45o
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lutego 2017, 10:47

Postprzez » wtorek, 28 lutego 2017, 14:14

 


Powrót do Łowcy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron