Firbolg

Firbolg

Postprzez Vijay » sobota, 31 grudnia 2011, 23:54

Obrazek
Firbolg - Dziki Olbrzym
Typ: Meso Tytan Wojownik
Rozmiar: wielki
Specjalne zdolności: potężne rękawice

Firbolg to tytan - obrońca Zamku Tir - Na- Nog, związała się z nim Scarlett. Jest to wielki tytan z niebieskim torsem i wielkimi czerwonymi rękawicami. Jest silnym tytanem.



Postać tytana Firbolga nawiązuje do mitologii celtyckiej.
Firbolgowie należeli do trzeciej fali przybyszów zamieszkujących Irlandię. Podbili ją i pokonali Fomorian. Walczyli aż do zawieszenia broni, po czym obie strony żyły w Irlandii; później Firbolgowie zostali wybici przez Tuatha de Danaan. Ich nazwę można przetłumaczyć jako "ludzie z torbami".
"Nigdy nie postępuj w sposób, który przyniósłby ujmę twojemu nazwisku czy pozycji społecznej. Każdy może zdobyć pieniądze, ale zdobycie szacunku to zupełnie inna sprawa." K3G
Avatar użytkownika
Vijay
 
Posty: 260
Dołączył(a): wtorek, 27 grudnia 2011, 20:14
Lokalizacja: Łomża

Postprzez » sobota, 31 grudnia 2011, 23:54

 

Re: Firbolg

Postprzez Casterwill » niedziela, 1 stycznia 2012, 12:42

Po godzinie dodania tematu wiem już jak spędzałaś sylwestra!
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Firbolg

Postprzez Vijay » niedziela, 1 stycznia 2012, 13:19

Casterwill napisał(a):Po godzinie dodania tematu wiem już jak spędzałaś sylwestra!

Sylwester z Huntik, forum i Karlą na łączu. Szczerze mówiąc lubię spędzać Sylwestra na zasadzie maratonu filmowego i/lub ciekawych rozmowach z przyjaciółmi :)
"Nigdy nie postępuj w sposób, który przyniósłby ujmę twojemu nazwisku czy pozycji społecznej. Każdy może zdobyć pieniądze, ale zdobycie szacunku to zupełnie inna sprawa." K3G
Avatar użytkownika
Vijay
 
Posty: 260
Dołączył(a): wtorek, 27 grudnia 2011, 20:14
Lokalizacja: Łomża

Re: Firbolg

Postprzez Casterwill » niedziela, 1 stycznia 2012, 13:51

Nieźle :) Ja miałam wspaniałego sylwestra ;) Impreza do czwartej ,a pobudka o 13 :00 :D
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Postprzez » niedziela, 1 stycznia 2012, 13:51

 


Powrót do Tytani

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron