Vigilante

Vigilante

Postprzez Ola1997 » niedziela, 1 lipca 2012, 16:46

Widzę że w tym dziale niema jeszcze jednego z tytanów Dena :wink:.

Obrazek

Vigilante
Atak - 4
Obrona - 2
Typ - Draco - Tytan Wojownik
Rozmiar - Średni
Specjalne zdolności - Podwójny Miecz

Obrazek

Wszechpotężny Vigilante
Atak - 6
Obrona - 4
Typ - Draco - Tytan Wojownik
Rozmiar - Średni
Specjalne zdolności - Podwójny Miecz,"Popielaty strój"

Amulet Vigilantego - Obrazek

Ikona Vigilantego - Obrazek

Ikona Wszechpotężnego Vigilantego - Obrazek

Vigilante to tytan należący do Dena.Na początku wydawało się że członkowie Spirali Krwi mogą się z nim połączyć,lecz zrobił to Den,najprawdopodobniej dlatego,że miał na swoim ciele znak Spirali Krwi,który posiadał od kiedy do niej dołączył,od których później odszedł,gdyż z Vigilantem mógł się połączyć jedynie zły łowca,a Den początkowo do takich należał.Z Vigilantem mógł połączyć się jedynie łowca o silnej woli.Spirala Krwi starała się zdobyć tego tytana,lecz nie powiodło się jej to.Den wraz ze swoim bratem Harrisonem,który również należał do Spirali Krwi,walczyli o Vigilantego,ale tytan związał się z Denem i tym samym Den zdobył swojego pierwszego tytana.Na początku był słaby,nawet od razu po wezwaniu go powrócił z powrotem do amuletu,lecz z czasem stał się najsilniejszym tytanem Dena.Pierwszy raz był widziany w odcinku 33 pod tytułem "Den kontra Harrison",a ostatni w odcinku 51 pod tytułem "Lok i Obłudnik" i w tym właśnie odcinku stał się pierwszym wszechpotężnym tytanem Dena.Po tym jak Vigilante stał się wszechpotężnym tytanem zdobył nową zdolność o nazwie "Popielaty strój" dzięki której łączy się z Denem podobnie jak Kipperin z Lokiem.Wezwaniem Vigilantego są słowa "Rozwiąż problemy Vigilante".

Den w "popielatym stroju" - Obrazek
___________________________________________________________________________________________________________
Jak coś źle to mnie poprawcie :wink:.
Ola1997
 
Posty: 1992
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lutego 2012, 19:41

Postprzez » niedziela, 1 lipca 2012, 16:46

 

Re: Vigilante

Postprzez Angel4 » niedziela, 1 lipca 2012, 17:41

Jako Ekspert ds. Tytanów :D wypowiadam się:
- opis nieco zagmatwany
- mogłaś poszperać w sieci, czy ten tytan ma jakieś pochodzenie np. mitologiczne jak Medea czy biblijne jak Lilith
- może spróbuj znaleźć jakieś ciekawostki
- ogólnie jest nieźle, nawet dość dobrze :)
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Vigilante

Postprzez arek1313 » niedziela, 1 lipca 2012, 17:54

Ale jest też za co chwalić. Jako jedna z nielicznych:
- uwzględniła to, że Vigilante jest wszechpotężnym tytanem (mało kto pisał o wszechpotężnych tytanach)
- dodała grafiki amulet i ikony Vigilantego (też tego prawie nikt nie dołączał do opisów tytanów)
Ostatnio edytowano niedziela, 1 lipca 2012, 19:52 przez arek1313, łącznie edytowano 3 razy
Gdy ci smutno, gdy ci źle, napisz do mnie, pośmiej się. :lol:
arek1313
 
Posty: 259
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2012, 18:50
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: Vigilante

Postprzez Angel4 » niedziela, 1 lipca 2012, 19:00

Nie chcę być niemiła, ale zdenerwowałeś mnie. Jak się nie czyta, to jasne, że się nie wie. Ja pisałam o wszechpotężnych tytanach, podawałam ich zdjęcia, a także ikony tytanów. Więc proponuję najpierw uważnie doczytać, a potem pisać.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Vigilante

Postprzez arek1313 » niedziela, 1 lipca 2012, 19:14

Faktycznie, przepraszam. Patrzyłem na Canibana Gariona i Lindorma. Opisy twoich opisanych tytanów mają grafiki wszechpotężnych tytanów i ich ikony ale nie u wszystkich. Mam nauczkę na przyszłość.
Gdy ci smutno, gdy ci źle, napisz do mnie, pośmiej się. :lol:
arek1313
 
Posty: 259
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2012, 18:50
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Postprzez » niedziela, 1 lipca 2012, 19:14

 


Powrót do Tytani

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron