Organizacja

Fundacja HUNTIK, Organizacja, Rodzina Casterwillów, Spirala Krwi, czyli wszystko o głównych grupach Łowców w "Huntik: Łowcy Tajemnic".

Organizacja

Postprzez KarlaOutsider » środa, 11 stycznia 2012, 20:33

Casterwill napisał(a):To ja biorę się za opis Vivian i Organizacji :D Rodzina mi wybaczyła :D

I coś nie możesz się zabrać, znów trzeba cię wyręczać, Casterwill.

Obrazek

ORGANIZACJA to tajne stowarzyszenie Łowców, będące głównym przeciwnikiem Fundacji Huntik. Utworzona w 1959 roku przez człowieka nazywanego Profesorem (w rzeczywistości był to Simon Judeau, niegdyś członek Fundacji Huntik, przyjaciel Metza i Eathona Lamberta, ekspert Fundacji od Legendarnego Amuletu Woli) miała na celu zdobycie pełnej władzy nad światem.
Z pomocą Legendarnego Tytana Umysłu – Araknosa i jego zdolności kontrolowania umysłów Profesorowi udało się stworzyć fałszywą historię Organizacji, jako stowarzyszenia istniejącego od wieków. Organizacja posiada swoich ludzi w rządzie niemal każdego kraju.
Uczynić z ludzi niewolników i zapanować nad światem to główny cel Organizacji. Jej agenci są brutalni i bezwzględni, nie cofną się przed niczym, aby tylko zrealizować zbrodnicze cele swojego przywódcy. Nie liczy się dla nich nic poza zdobyciem władzy, nawet życie ich współpracowników nie przedstawia dla nich żadnej wartości- DeFoe powiedział: „Nie przyjaźnię się z moimi ludźmi, przecież można ich zastąpić”.

WAŻNIEJSI CZŁONKOWIE ORGANIZACJI:

* Simon Judeau vel Profesor- założyciel Organizacji. Niegdyś członek Fundacji Huntik, przyjaciel Metza i Eathona Lamberta. Był ekspertem Fundacji Huntik od starożytnego Amuletu Woli. Dosięgła go klątwa Legendarnych Tytanów. Związany był z Legendarnym Tytanem Umysłu- Araknosem. Pokonany przez drużynę Dantego został wciągnięty przez Araknosa do świata Tytanów.

* DeFoe- jeden z agentów Organizacji. Zadufany w sobie, przekonany o swej wyższości nad innymi, niesamowity tchórz, który udaje bohatera gdy otaczają go jego ludzie, jednak gdy zostaje sam na sam z przeciwnikiem podkula ogon i ucieka. Okrutny i zawzięty, z niejasnych powodów nienawidzi Dantego i przy każdej sposobności próbuje go pokonać (a najlepiej… zabić). Z rozkazu Profesora został zamordowany przez Griera.

* Grier- Oddany żołnierz Organizacji, prawa ręka DeFoe, jego podwładny. Uważa, że rządy Organizacji zaprowadzą porządek na świecie a tym samym przyniosą pokój. Podobnie jak Dante, Grier również walczy o dobro ludzkości (inna sprawa, że panowie mają różne wyobrażenie tego, czym jest owo dobro). Grier jest prawowitym władcą wyspy Sutos. Na rozkaz Profesora zamordował DeFoe.

* Klaus- Megaloman, okrutny i szalony naukowiec, jeden z czołowych agentów Organizacji, przybrany ojciec Zhalii. W swojej bibliotece w Wiedniu stworzył tajne laboratorium w którym z umiłowaniem przeprowadzał eksperymenty na wszystkim, co się rusza, tworzył też nowe moce, a także przechowywał liczne artefakty, w tym Włócznię Vlada Palownika czy amulet Próżnego.

* Rassimov- Chyba najbardziej zaufany człowiek Profesora. Okrutny i bezwzględny, posiadający potężne moce, nieznane innym Łowcom. Pomaga drużynie Dantego w pokonaniu Profesora, by móc zrealizować swoje zbrodnicze plany zapanowania nad światem- okazuje się członkiem Spirali Krwi.

* Wilder- Nowy szef Organizacji. Po śmierci Profesora dąży do przejęcia pełni władzy. Jeśli porównywać go z kimś to z DeFoe- podobnie jak on jest zadufanym w sobie, wyrachowanym, nieliczącym się z nikim i z niczym tchórzliwym pyszałkiem.

* Hoffmann- wysokiej rangi agent Organizacji. Członek drużyny Wildera, broni spuścizny Profesora i opiekuje się jego psem- Eathonem.

* Stak- Jeden z członków drużyny Wildera, szpieg, próbujący przeniknąć do Spirali Krwi. Został jednak nakryty i (prawdopodobnie) zabity przez Tantrasa.
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Postprzez » środa, 11 stycznia 2012, 20:33

 

Re: Organizacja

Postprzez Casterwill » czwartek, 12 stycznia 2012, 07:28

Porca ,zapomniałam! Kiedy tutaj wchodziłam ciągle myślałam "Porca ,coś chyba muszę zrobić... ,ale nie pamiętam co! Pewnie opisać tytana.". Zapomniałam! Zapomniałam! Odrobię to na tytanach :) Tym razem NAPRAWDĘ! :) Ale i tak ci ładnie wyszło :)

Oj... Bez Zhalii? Bo ona jakiś tam czas była... Z jakieś 23 lata :D Mogę sporządzić jej opis jako była agentka Organizacji :)
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Organizacja

Postprzez KarlaOutsider » czwartek, 12 stycznia 2012, 11:45

1. Casterwill, co ty masz z tym "porca" :?: Generalnie to nie powinnaś przeklinać na forum, wiesz o tym, prawda :?:
2. Wiem, że ładnie wyszło, starałam się. :D
3. bez Zhalii, tak jak i bez poszczególnych garniturów.
4. nie mów, że odrobisz, tylko pisz.
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Re: Organizacja

Postprzez Casterwill » czwartek, 12 stycznia 2012, 14:55

Porca to takie włoskie Kurde :) Ale tak grzeczniej i ładniej ,a z resztą przyzwyczaiłam się. No dobra piszę już o fortecy żelaznej woli ,zebrałam rano materiały ,a teraz to poskładać.
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Organizacja

Postprzez roman4494 » niedziela, 9 kwietnia 2017, 05:39

mi się ta organizacja nie podoba
roman4494
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2017, 05:33

Re: Organizacja

Postprzez kazik432 » wtorek, 22 sierpnia 2017, 07:49

trochę dziwna to jest organizacja

_______________________________
hyip
kazik432
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 22 sierpnia 2017, 07:41

Postprzez » wtorek, 22 sierpnia 2017, 07:49

 


Powrót do Główne grupy Łowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron