Rodzina Casterwillów.

Fundacja HUNTIK, Organizacja, Rodzina Casterwillów, Spirala Krwi, czyli wszystko o głównych grupach Łowców w "Huntik: Łowcy Tajemnic".

Rodzina Casterwillów.

Postprzez KarlaOutsider » środa, 28 grudnia 2011, 21:00

Obrazek

Rodzina Casterwillów to prastary ród Łowców, założony przez Lorda Casterwilla w czasach przedpiśmiennych.
To właśnie pierwszy Casterwill sprowadził na ziemię Tytanów, by pomogli mu ocalić świat przed wrogimi najeźdźcami - Grabieżcami lub jak kto woli, Anulatorami.
Związany był z Legendarnym Amuletem Woli (zawierającym Legendarnego Tytana Nieśmiertelności - Przedwiecznego) oraz z trzema innymi Legendarnymi Tytanami:
Araknosem - Legendarnym Tytanem Umysłu,
Tao - Legendarnym Tytanem Duszy oraz
Behemotem - Legendarnym Tytanem Ciała.
Lord Casterwill miał czworo dzieci: dwie córki i dwóch synów.
Starsza córka związana była z Ostrzem Woli oraz z Legendarnym Tytanem Przywołania - Quetzalcoatl, młodsza zaś z Feniksem - Legendarnym Tytanem Odrodzenia.
Starszy syn związany był z Legendarnym Tytanem Wymiarów - Umbrą (Ambrą) Cienistym Jaguarem, a młodszy z Legendarnym Tytanem Odwagi - Mitrasem.

Rodzina Casterwillów dzieli się na pięć domów, na czele których stoją Nestorzy:
* Dom Twórców Ostrzy, którego Nestorem jest Lady Nimue, znana jako Pani Jeziora.
* Dom Wiedzy, którego Nestorem jest Focauld, odpowiedzialny za nowojorskie Muzeum Cloisters.
* Dom Strategów, którego Nestorem jest Teien, będąca jednocześnie członkiem Rady Huntik i łączniczką między rodziną Casterwillów a Fundacją.
* Dom Strażników Klątw, którego Nestorem jest Posępny Opiekun.
* Dom Szlachetności, którego Nestorami byli rodzice Sophie i Lucasa, po ich śmierci Lucas zajął ich miejsce.

Rodzina Casterwillów posiada potężne moce nieznane innym Łowcom, jak choćby Odrodzenie, Nowe Życie, Czysta Energia, Przełamanie Czaru, Przełamanie Klątwy, Żar Duszy, Ostrze Poświęcenia.

CZŁONKOWIE I OSOBY POWIĄZANE Z RODZINĄ CASTERWILLÓW:

* Lord Casterwill- założyciel rodu.

* Synowie i córki Lorda Casterwilla.

* Champion Casterwillów - obrońca rodziny, pierwszy Łowca związany z Legendarnym Tytanem Mistrzów - Pendragonem.

* Nostradamus - Wróżbita Casterwillów.

*Król Artur.

* Sir Lancelot - Rycerz Króla Artura, związany z Tytanem Rycerzem.

* Nimue Casterwill - Pani Jeziora, Nestor Domu Twórców Ostrzy.

* Viviane Casterwill - wnuczka Lady Nimue, po śmierci swojej babki została Panią Jeziora, związana z Legendarnym Tytanem Waleczności - Mitrasem, którego otrzymała od Sophie po bitwie w Fortecy Żelaznej Woli.

* Wilde i Mallory Casterwill - strażnicy Groty Casterwillów.

* Focauld Casterwill - Nestor Domu Wiedzy, strażnik Muzeum Cloisters.

* Teien Casterwill - Nestor Domu Strategów, członek Rady Huntik, łącznik między Fundacją a rodziną Casterwillów.

* Posępni Opiekunowie - strażnicy klątw chroniących rodzinne sekrety Casterwillów.

* Rodzice Sophie i Lucasa - Nestorzy Domu Szlachetności, którzy zginęli podczas pożaru ich domu w Paryżu.

* Lucas Casterwill - starszy brat Sophie, po śmierci rodziców został Nestorem Domu Szlachetności.

* Sophie Casterwill - siostra Lucasa, członek Fundacji Huntik i drużyny Dantego Vale’a.
Po zwycięskiej bitwie ze Spiralą Krwi została wybrana głową rodziny Casterwillów. Związana z Legendarnym Tytanem Waleczności - Mitrasem (którego po bitwie oddała Viviane) oraz Feniksem - Legendarnym Tytanem Odrodzenia.

* Lane i Dellix - członkowie drużyny Lucasa Casterwilla.

* Santiago - ochroniarz i wierny przyjaciel Sophie. Uratował ją z płonącego domu.

* LeBlanche - opiekun, nauczyciel, lokaj i przyjaciel Sophie. Zaopiekował się nią i Santiago po śmierci jej rodziców.

* Lok Lambert - przyjaciel Sophie, członek Fundacji Huntik i drużyny Dantego. Obrońca rodziny Casterwillów. Powiązany z Ostrzem Woli, a także z Legendranym Tytanem Mistrzów - Pendragonem i Legendarnym Tytanem Przywołania - Quetzalcoatl.

______________________________________________________

Mam nadzieję, że wszystko napisałam.
Swoją drogą- to dość zabawne że członek Fundacji pisze o Casterwillach, nie uważasz, Casterwill :?:
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Postprzez » środa, 28 grudnia 2011, 21:00

 

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez Casterwill » środa, 28 grudnia 2011, 21:07

Brawa ci się należą Karlo. Wspaniale opisałaś rodzinę Casterwillów i jestem pod wrażeniem tego co przed chwilą przeczytałam :D

PS. Ubiegłaś mnie! Chciałam jutro napisać o Casterwillach i Organizacji! Eh... :D

No i jeden bardzo ważny BŁĄD jaki popełniłaś! A gdzie ja jestem?! Nie ma mnie a jestem bardzo ważną postacią w rodzinie Casterwillów ! :D

PS. Tak to bardzo zabawne :D Ja ,jako Casterwill piszę o Fundacji ,a ty o Casterwillach :D
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez KarlaOutsider » środa, 28 grudnia 2011, 21:10

Chyba od opisu swojej rodziny powinnaś zacząć, nie :?: :D
A nie żeby cię Fundacja musiała wyręczać :P
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez Casterwill » środa, 28 grudnia 2011, 21:19

Ta Fundacja to się wszędzie wpycha! Jutro miałam pisać o Casterwillach! Ale pierwsze co mi wpadło do głowy to "Fundacja Huntik" :D No ,ale mam nadzieję ,że rodzina się nie obrazi :D Jutro to nadrobię i dam opis Vivian. No i może jak coś się wykombinuje i poszperam na stronach Huntikowskich o innych postaciach Casterwillów. Trzeba się uważnie przyglądać i być uważnym w stosunku do każdej postaci. Bo kto wie - może jakiś Casterwill ma ciekawą biografię? Oczywiście oprócz mnie :D Mam nadzieję ,że rodzina mi wybaczy. Niedługo kolejne spotkanie Casterwillów. Pytanie : kto zapali niebieską gwiazdę? :D Jakieś wskazówki? :D
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez achion » środa, 28 grudnia 2011, 21:37

A ja robię opis Spirali xd Ja mogę zapalić niebieską gwiazdę xd Jestem po prostu członkiem rodziny Casterwillów którego wysłali by szpiegować w Spirali xd
"Bo nie wiedziała nieszczęsna dziewczyna,
Że miłość w umyśle, nie w sercu się zaczyna... "
Avatar użytkownika
achion
 
Posty: 123
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 17:23
Lokalizacja: Katowice

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez KarlaOutsider » środa, 28 grudnia 2011, 21:43

achion, w takim razie pisz, żeby ktoś cię nie ubiegł.
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez achion » środa, 28 grudnia 2011, 21:47

No ja mam nadzieje że nie! bo normalnie oczy wydłubie xdd
"Bo nie wiedziała nieszczęsna dziewczyna,
Że miłość w umyśle, nie w sercu się zaczyna... "
Avatar użytkownika
achion
 
Posty: 123
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 17:23
Lokalizacja: Katowice

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez Casterwill » czwartek, 29 grudnia 2011, 08:21

To ja biorę się za opis Vivian i Organizacji :D Rodzina mi wybaczyła :D
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez wojtek009 » niedziela, 9 kwietnia 2017, 04:26

a co to jest za rodzina
wojtek009
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2017, 04:19

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez andrzej554 » poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 04:23

fajna nawet to jest rodzina
andrzej554
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 04:23

Re: Rodzina Casterwillów.

Postprzez kazik432 » wtorek, 22 sierpnia 2017, 07:42

a co to jest za rodzina

_______________________________
hyip
kazik432
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 22 sierpnia 2017, 07:41

Postprzez » wtorek, 22 sierpnia 2017, 07:42

 


Powrót do Główne grupy Łowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron