...

...

Postprzez KarlaOutsider » wtorek, 17 stycznia 2012, 20:15

Wiecie, od jakiegoś czasu przyglądam się temu forum i widzę, że poza "Areną" prawie nic na nim nie istnieje.
Trochę to smutne, no ale widać tak było mu pisane...
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Postprzez » wtorek, 17 stycznia 2012, 20:15

 

Re: ...

Postprzez Casterwill » wtorek, 17 stycznia 2012, 20:19

Karlo jak widzisz ja się staram tak troszeczkę ,troszeczkę uzupełniać te pustki ,ale jakoś mi nie wychodzi. Na Arenie jest akcja ,czujemy się chociaż trochę jak łowcy. Może kiedyś byś wpadła? No dobra stanę się jeszcze bardziej aktywna niż do tej pory :D Biorę się za pisanie postów :D No ,ale widzisz ,przestałaś straszyć Kalibanem to dlatego :)
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: ...

Postprzez Angel4 » wtorek, 17 stycznia 2012, 20:24

niee to nie do końca tak. zobaczysz, niedługo i na Arenie będzie pustka, bo mało osób (w liczbie 7 na 23 [tych... typów... nie liczę]) udziela się regularnie.
Poza tym, właśnie, może byś wpadła czasami? :wink:
bo, jak napisałam (z myślą o włączeniu Cię do akcji):
Angel4 napisał(a): dobrze powiedziane, powinniśmy. Ale żeby było ciekawiej, nie byliśmy dość ostrożni i wpadliśmy w pułapkę Wildera i Kiela. Kiel chce naturalnie zabić Casterwill, a my nie możemy jej pomóc. Jedyne co nas ocali to jedyna osoba, której boi się Kiel i w ogóle cała Spirala, czyli... łowczyni z Kalibanem. Niestety w tym momencie gdzieś przepadła wykonując "bardzo poważną misję od Fundacji". Więc co robimy?
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: ...

Postprzez Casterwill » wtorek, 17 stycznia 2012, 20:31

No i wtedy musiałam użyć Ostrza Poświęcenia ,następnie tym poruszyć w cuel jakąś cząstkę ,że przestała być szpiegiem :) Ale co fakt to fakt ,nie na tym rzecz polega. Forum jest zbudowane do dyskusji o Huntiku! Trzeba pobudzić jakąś żywą dyskusję. Coś co pozwoli nam zacząć prawdziwą wymianę poglądów i zdań!
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: ...

Postprzez Vijay » wtorek, 17 stycznia 2012, 20:36

Wiecie dziewczyny, tylko nie każdy ma czas i ochotę udzielać się w Arenie. Jak by nie patrzeć, to jest zabawa, fajnie, wymyślacie sobie historyjkę i sprawia wam to radość. Ale ja np. wolę poszukać informacji o czymś konkretnym i szukając ich dowiedzieć się czegoś nowego. Np. nie wiedziałam, że huntikowy Jehuda Loew został wzięty z prawdziwej postaci.Nigdy o nim nie słyszałam a dowiedziałam się nowej rzeczy szukając informacji o tytanie.
Szukając informacji o różnych tytanach czy miejscach dowiedziałam się wielu rzeczy, które może kiedyś mi się przydadzą. Wam na pewno, na historii w szkole np.
Ja edukację szkolną mam zakończoną, jak i Karla, aktualnie pracuję i studiuję, co innego mnie kręci, inaczej na to patrzę, w inny sposób bawię się swoją wyobraźnią. Po prostu - inaczej pożytkujemy swój czas, umiejętności...
Bawcie się w Arenie, jak najbardziej, ale pamiętajcie, że to forum to nie tylko Arena i nie dla Areny zostało ono stworzone. Bo naprawdę niedługo może się okazać, że tylko Arena jest aktywna, a cała reszta nie...
"Nigdy nie postępuj w sposób, który przyniósłby ujmę twojemu nazwisku czy pozycji społecznej. Każdy może zdobyć pieniądze, ale zdobycie szacunku to zupełnie inna sprawa." K3G
Avatar użytkownika
Vijay
 
Posty: 260
Dołączył(a): wtorek, 27 grudnia 2011, 20:14
Lokalizacja: Łomża

Re: ...

Postprzez KarlaOutsider » wtorek, 17 stycznia 2012, 20:44

Casterwill napisał(a):Karlo jak widzisz ja się staram tak troszeczkę ,troszeczkę uzupełniać te pustki ,ale jakoś mi nie wychodzi. Na Arenie jest akcja ,czujemy się chociaż trochę jak łowcy. Może kiedyś byś wpadła? No dobra stanę się jeszcze bardziej aktywna niż do tej pory :D Biorę się za pisanie postów :D No ,ale widzisz ,przestałaś straszyć Kalibanem to dlatego :)

A od kiedy to Łowców trzeba straszyć żeby pracowali :?: No dość słabo się starasz, bo na razie napisałaś raptem o Fortecy Żelaznej Woli i to niezbyt dokładnie, choć tak bardzo chciałaś mieć gdzie pisać o miejscach akcji "Huntika".
To chyba ty pisałaś na kreskóweczkach, że nie czytasz opowiadań o "Huntiku" bo to poniżej twojej godności, bo "Huntik" to "Huntik", a nie jakieś tam wymysły- teraz sama wymyślasz historie, bo chcesz się poczuć jak Łowca- ludzie piszący te opowiadania też chcą się tak poczuć...

Angel4 napisał(a):niee to nie do końca tak. zobaczysz, niedługo i na Arenie będzie pustka, bo mało osób (w liczbie 7 na 23 [tych... typów... nie liczę]) udziela się regularnie.
Poza tym, właśnie, może byś wpadła czasami? :wink:
bo, jak napisałam (z myślą o włączeniu Cię do akcji):
Angel4 napisał(a): dobrze powiedziane, powinniśmy. Ale żeby było ciekawiej, nie byliśmy dość ostrożni i wpadliśmy w pułapkę Wildera i Kiela. Kiel chce naturalnie zabić Casterwill, a my nie możemy jej pomóc. Jedyne co nas ocali to jedyna osoba, której boi się Kiel i w ogóle cała Spirala, czyli... łowczyni z Kalibanem. Niestety w tym momencie gdzieś przepadła wykonując "bardzo poważną misję od Fundacji". Więc co robimy?


Nie, Angel, raczej bym nie wpadła. Jeśli już piszę to wolę mieć poukładany tok akcji, bo zazwyczaj gdy siadam do pisania mam nakreślony ramowy plan historii jaka ma z tego powstać. Ponadto... chyba by wam włosy dęba stanęły gdybym zaczęła pisać, choćby nawet cytować fragmenty swoich opowiadań...
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Re: ...

Postprzez Casterwill » wtorek, 17 stycznia 2012, 20:44

No patrz Vijay ,dokładnie to sama chciałam napisać ,ale pomyślałam ,że znowu będzie za dużo moich postów w tym temacie. Także lubię szukać informacji o tytanach zwłaszcza takich które mają pochodzenie historyczne lub mitologiczne. Sprawdzanie nawet informacji o tytanie który nie ma swojego odpowiednika sprawia mi dobrą zabawę. Tyle już tego wiem i się cieszę ,że wciąż mogę nabywać nową wiedzę. Ma ktoś ochotę napisać coś nie coś w holotomie? :D

To znaczy Vijay nie do końca to samo bo chciałam napisać ,że nie każdemu musi odpowiadać "Arena" :)
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: ...

Postprzez Angel4 » wtorek, 17 stycznia 2012, 21:15

No cóż, ja tylko zachęcałam, jeśli nie chcecie, to ja to rozumiem i szanuję wasze zdanie.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: ...

Postprzez cuel » wtorek, 17 stycznia 2012, 21:26

Karla, ja też przepraszam. Chyba się zapomniałam. Postaram się to nadrobić w najbliższym czasie. To forum będzie jeszcze miało wiele aktywnych wątków poza " Areną " obiecuję.
' Rodzisz się, żyjesz, dorastasz, cieszysz się z życia. Pewnego dnia przychodzi taki moment kiedy ktoś powie o jedno słowo za dużo. W żartach, na poważnie, niekontrolowanie. Bierzesz to do serca, cierpisz i zaczynasz nowe życie.'
cuel
 
Posty: 1314
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:08

Re: ...

Postprzez Casterwill » środa, 18 stycznia 2012, 07:47

Hej! Takie gadanie czy pisanie nic nam nie pomoże. Nie piszcie ,że napiszecie ,tylko już piszcie to co chciałyście napisać! (wiem ,ogień ogniowaty :D) Ja dzisiaj idę na noc około 16:00 do Wiktorii więc nie będzie mnie pod wieczór ,ale teraz będziecie mogli zauważyć moją aktywność! Kto się przyłączy do dyskusji którą mam zamiar niebawem stworzyć na jakimś temacie ? :)
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Postprzez » środa, 18 stycznia 2012, 07:47

 


Powrót do Ogłoszenia drobne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron