Prezentacje maturalne

Prezentacje maturalne

Postprzez menkos23 » czwartek, 4 grudnia 2014, 17:31

Nastąpił istotny dzień w naszym życiu przystępujemy tego istotnego dnia do egzaminu dojrzałości, który będzie naszym najbliższym wyznacznikiem oraz jego wynik zadecyduje jakie studia wybierzemy. Jednakże zanim do tego dojdzie to pozostaje nam jeszcze parę dni aby dobrze się do tego istotnego aspektu przygotować. Matura w ogóle nie zmieniła się od lat nadal panują te same podziały na dwie składowe części, cześć ustna i część pisemna. Pisemnej zapewne nie trzeba dokładniej przedstawiać, natomiast ustna to już większe wyzwanie głównie z języka polskiego gdzie przy wybranej komisji musimy omówić swoją prace maturalne . Prezentacje oczywiście trzeba najpierw stworzyć osobiście, chociaż zdarza się że prezentacje multimedialne kupujemy bądź też kopiujemy od nas samych zależy jaką metodę wybierzemy. Jeżeli komisja kupiła naszą pracę to już połowa naszego sukcesu, wystarczy jeszcze zdać inne przedmioty i matura zdana.
menkos23
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 4 grudnia 2014, 17:29

Postprzez » czwartek, 4 grudnia 2014, 17:31

 

Re: Prezentacje maturalne

Postprzez marko451 » czwartek, 26 października 2017, 13:25

a co to jest za prezentacja
marko451
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 26 października 2017, 13:21

Re: Prezentacje maturalne

Postprzez hawusia » czwartek, 28 stycznia 2021, 14:33

Ja miałam już niestety zwykłą maturę ustną z polskiego.. nie wspominam tego dobrze, choć udało mi się zdobyć 85%! :D
hawusia
 
Posty: 151
Dołączył(a): piątek, 11 maja 2018, 19:00

Postprzez » czwartek, 28 stycznia 2021, 14:33

 


Powrót do Ogłoszenia drobne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron