Holotom Eathona

W tym dziale zadajemy pytania dotyczące WYŁĄCZNIE fabuły "Huntik: Łowcy Tajemnic" oraz staramy się znaleźć na nie odpowiedzi.

Holotom Eathona

Postprzez Angel4 » sobota, 18 lutego 2012, 21:38

Gryzie mnie jeden problem. Kiedy dokładnie Rassimov podłożył fałszywy holotom? Chyba w noc pokonania Professora, nie? Ale w takim razie, Eathon z odc.27 to był Obłudnik. Tylko, że skąd on w takim razie wiedział tyle o Loku itp? Bo z tego co początkowo zrozumiałam, Eathon naprawdę jest w Huntiku i kiedy po raz pierwszy im się ukazał, był prawdziwy. Ale jeśli Rassimov podmienił wcześniej holotomy, to jak mogli skontaktować się z Eathonem, skoro to nie był jego holotom?

Może mi to ktoś wyjaśnić? Bo chyba się pogubiłam.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Postprzez » sobota, 18 lutego 2012, 21:38

 

Re: Holotom Eathona

Postprzez cuel » sobota, 18 lutego 2012, 22:10

Rasimov podłożył holotom w 26 odcinku. Ale w 27 ojciec Loka był prawdziwy. Skontaktowali się z nim nie przez holotom tylko dzięki niemu. Obłudnik nie miał wpływu na ojca Loka. Nie mógł się pod niego podszyć ponieważ kontaktowali się przez Nexus a on nie miał na niego wpływu. Tak samo było w 49 odcinku. Tylko, że wtedy holotom w ogóle nie zadziałał bo nie był potrzebny. Ojciec mówił do Loka z Nexusa a nie holotom. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
' Rodzisz się, żyjesz, dorastasz, cieszysz się z życia. Pewnego dnia przychodzi taki moment kiedy ktoś powie o jedno słowo za dużo. W żartach, na poważnie, niekontrolowanie. Bierzesz to do serca, cierpisz i zaczynasz nowe życie.'
cuel
 
Posty: 1314
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:08

Re: Holotom Eathona

Postprzez Angel4 » sobota, 18 lutego 2012, 22:39

To ma sens. Naprawdę wiele wyjaśnia. Bo z tego co zrozumiałam z któregoś z końcowych odcinków, Obłudnik najpierw poznał wygląd i głos ojca Loka, a dopiero potem się pod niego podszywał. Czyli wychodzi na to, że Eathon w odc. 27 był prawdziwy, a że w odc. 49 był prawdziwy to wiem, bo nie było holotomu, więc to nie mógł być Obłudnik.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Holotom Eathona

Postprzez MsLight » niedziela, 19 lutego 2012, 16:04

Wydaje mi się, że w 27 odc. nie był to Obłudnik, ponieważ Eathon powiedział tam, że kocha Sandrę, Cathy i Loka... Czy Obłudnik byłby w stanie powiedzieć coś takiego?
Z odc.49 sprawa jest jasna - był to Eathon :)
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Holotom Eathona

Postprzez Angel4 » niedziela, 19 lutego 2012, 16:34

Nie zapominaj, że powiedział: ,,Powiedz mamie i siostrze, że je kocham". Nie wymienił ich imion, co tak naprawdę byłoby ostatecznym dowodem, że to prawdziwy Eathon. Poza tym, Obłudnik doskonale udawał, przez cały czas, tak samo jak Lok, byłam pewna, że to na prawdę Eathon.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Holotom Eathona

Postprzez MsLight » niedziela, 19 lutego 2012, 16:49

A czy prawdziwy Eathon nazwałby Sandrę po imieniu? Bo do syna to się raczej mówi "twoja mama" :wink:
W innych przypadkach fałszywy Eathon poruszał kwestie bardziej "techniczne", tutaj mówił o uczuciach... Tak myślę :)
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Holotom Eathona

Postprzez Angel4 » poniedziałek, 20 lutego 2012, 14:36

No Sandrę może nie, ale Cathy raczej tak chyba... Chociaż w sumie to masz rację, nie przypominam sobie, żeby poza odc. 27 (ewentualnie 49) mówił, że kocha Loka, albo chociaż mówił do niego ,,synu" (chociaż mogę się mylić).
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Holotom Eathona

Postprzez MsLight » wtorek, 21 lutego 2012, 19:16

Mnie też się tak wydaje. Zamiast nazywać go "synu", mówi do niego po imieniu, a Lok tylko ślepo powtarza "Papa!Papa...". W tych dwóch przypadkach wszystko wygląda jednak inaczej.
Jeszcze jedno. Nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie, ale w 27. odc. Eathon poznał Dantego, stwierdził, że "wyrósł" :wink:
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Holotom Eathona

Postprzez Angel4 » wtorek, 21 lutego 2012, 22:18

To chyba ma znaczenie. Przynajmniej moim zdaniem. No i powiedział, że Cherita wreszcie wypuścili zza biurka, to chyba też coś.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Holotom Eathona

Postprzez Casterwill » środa, 22 lutego 2012, 09:21

Jeszcze jeden mały pretekst. W odcinku "Spirala Krwi" Eathon po przeskanowaniu przez Loka amuletu próżnego ,mówi ,żeby uciekał. Sądzicie ,że była to rodzicielska rada Eathona o bezpieczeństwo syna ,czy też nakaz Obłudnika ,żeby pozbyć się przeszkody jaką stanowi Lok?
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Holotom Eathona

Postprzez MsLight » sobota, 25 lutego 2012, 11:10

Z pewnością był to Obłudnik. Moim zdaniem chciał w ten sposób wzbudzić zaufanie Loka, bo wiedział, że i tak nie ucieknie Rassimowowi. A skąd Eathon miałby wiedzieć, że Spirala zbliża się do biblioteki? I jak miałby się z Lokiem skontaktować (o ile pamiętam, nexusa tam nie było :wink: )?
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Holotom Eathona

Postprzez Casterwill » sobota, 25 lutego 2012, 13:26

Może Klaus trzymał w swojej bibliotece jakiś mini Nexus? :D


Jednak w czasie rozmowy Cherita i Loka ,Lok dochodzi do wniosku ,że jego ojciec obserwuje go z Huntika. Może i Nexus przepadł ,ale czy łączność też? Może jeśli raz się nawiąże kontakt przez Nexus to łączność pozostaje przez cały czas?
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Holotom Eathona

Postprzez MsLight » sobota, 25 lutego 2012, 13:39

Wątpię, z resztą, Cherit wysunął takie wnioski na podstawie tamtych wydarzeń, więc to nie musi być prawdą.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Postprzez » sobota, 25 lutego 2012, 13:39

 


Powrót do Huntik - Ask & Answer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron