Kilka słów o sobie ;)

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez cuel » wtorek, 25 czerwca 2013, 20:28

Witam nowego użytkownika (wiem, wiem trochę późno :D).
Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :wink:.

MsLight, jeśli mogę wiedzieć, ile na obecną chwilę masz rozszerzeń? :)
' Rodzisz się, żyjesz, dorastasz, cieszysz się z życia. Pewnego dnia przychodzi taki moment kiedy ktoś powie o jedno słowo za dużo. W żartach, na poważnie, niekontrolowanie. Bierzesz to do serca, cierpisz i zaczynasz nowe życie.'
cuel
 
Posty: 1314
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:08

Postprzez » wtorek, 25 czerwca 2013, 20:28

 

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Angel4 » środa, 26 czerwca 2013, 09:49

nie offtopować mi tu! Do Hydeparku, ale już!
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez MsLight » piątek, 28 czerwca 2013, 16:46

cuel napisał(a):MsLight, jeśli mogę wiedzieć, ile na obecną chwilę masz rozszerzeń? :)

(Odpowiem już tu, bo to prawdopodobnie ostatni post w tym temacie i szkoda bałaganu robić)
Obecnie mam 4 rozszerzenia, ale chyba zrezygnuję z chemii, bo przy większym wymiarze godzin z języków musiałabym mieć 40godzin tygodniowo, a chcę mieć trochę czasu do zagospodarowania.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Goździk » sobota, 20 lipca 2013, 17:49

Witam!!!

Jestem Goździk albo Gościk, jak kto woli. Tak jak wszyscy z forum jestem fanem Huntik (głównie 1. serii, 2. z odcinka na odcinek stawała się coraz bardziej pokemoniczna :( ) Od niedawna zacząłem projektować tytanów. Moim ulubionymi jest Skoczek. Ciekawe jakby wyglądał gdyby był Wszechpotężni... :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 lipca 2013, 14:05 przez Goździk, łącznie edytowano 2 razy
Goździk
 
Posty: 144
Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 17:07

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez BlackRose » sobota, 20 lipca 2013, 17:56

Witaj w naszej paczce Goździk - miło mi Cię poznać ^ ^ . Mam nadzieję, że będziesz się tutaj świetnie bawił i szybko nas nie zostawisz ;) . Zapraszam Cię tak przy okazji do Hydeparku ;D . Fakt - Skoczek to fajny tytan (też się zastanawiam jakby wyglądał, jakby był wszechpotężny). Moim ulubionym jest jednak Przeklęty Łucznik :) .
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » niedziela, 21 lipca 2013, 19:19

Witaj w naszym świecie Goździk! Ja także lubię projektować tytany, wiec zapraszam do Hydepark'u do wątku Twój Tytan:wink:
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez MsLight » poniedziałek, 22 lipca 2013, 11:48

Miło poznać :) Rozumiesz, projektowanie tytanów to jedno z naszych zajęć, więc chyba się dogadamy :wink:
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Angel4 » poniedziałek, 22 lipca 2013, 18:19

Cześć i w ogóle :) Przedstawiałyśmy się już tyle razy, że wystarczy jak poczytasz sobie ten wątek, a będziesz wiedzieć o nas wszystko :P Mamy tylko nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :)
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » poniedziałek, 22 lipca 2013, 19:00

A właśnie! Co sie stało z De?
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Angel4 » poniedziałek, 22 lipca 2013, 20:48

A sio do Hydeparku! Takie dyskusje prowadzi się wiecie gdzie :P
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » wtorek, 23 lipca 2013, 08:46

Ok, już. :roll:
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez achion » piątek, 27 grudnia 2013, 20:56

Pisałem i witałem się tutaj w 2011, a od tego czasu się chyba trochę zmieniło... więc powiem o sobie jeszcze raz.

Witam, nazywam się Achion (nie pytajcie czemu nick z małej litery...) i mam 16 lat. Należę do pokolenia gimbazy, jednakże czy do niej pasuje to sami możecie ocenić. ;)
Zapewne kiedyś napisałem, że uwielbiam malowanie. Dalej to uwielbiam, jednakże już nie zajmuje się tym tak często. Z wiekiem pokochałem informatykę, historię i geografie. Z informatyką wiąże swoją przyszłość, jednakże chciałbym też związać się z historią na stałe... uwielbiam gotowanie. Od małego spędzałem czas w kuchni, można powiedzieć, że miłość do kuchni odziedziczyłem po babci.
Co tu robię? Kiedyś powiedziałbym, że pewna pani mnie zaprosiła do tego forum, a dziś odpowiem inaczej... znalazłem je pod jednym z odcinków Huntiku. Tak, powtórzyłem cały serial przez święta.
Wiele się tu pewnie wydarzyło, a więc fajnie byłoby znaleźć kogoś z... hmm... "starej ekipy", kogoś kto mnie zna i mi mógł opowiedzieć co i jak. Chwilowo uciesze się z jednej żywej duszy... no, może tyle starcz. Buziaczki. ;*
"Bo nie wiedziała nieszczęsna dziewczyna,
Że miłość w umyśle, nie w sercu się zaczyna... "
Avatar użytkownika
achion
 
Posty: 123
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 17:23
Lokalizacja: Katowice

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez BlackRose » sobota, 28 grudnia 2013, 10:04

Hejka achion! Ja jestem BlackRose, ale możesz zdrabniać ten nick jak chcesz ;) . Z pewnością znajdziesz tutaj kogoś ze "starej ekipy", to oni tutaj przeważają. Niestety, wiele osób z niej już stąd odeszła... - tak na marginesie. Udzielam się tutaj od 26 stycznia (patrząc na datę dołączenia niektórych użytkowników to jestem tutaj od niedawna xD), ale co nieco wiem co działo się na forum po twoim odejściu (z opowieści Oli [niektóre osoby będą wiedzieć o kogo chodzi] i z tego co sama przeczytałam) :) . Casterwill odeszła z forum (raz wróciła, ale znowu odeszła i do dziś nie wraca). Dołączyły za to do forum dwie użytkowniczki -Ola1997 (jest w trakcie zastanawiania się czy wrócić na forum, czy może jednak nie..) oraz Sunshine (siostra cuel, które obecnie nie udziela się tutaj). Amarux dość długo po tym również zniknęła z forum (nie widać jej tutaj do dziś). Z MsLight i Fabią podobnie, jednakże teraz wróciły (tyle, że jeśli o Fabię chodzi to nie wiem, kiedy dokładnie przestała wchodzić na forum) :) . Deryś za to zniknął z forum kilka miechów temu. Przez czas twej nieobecności z 10 serii Huntika zrobiliśmy opowiadanko, takie trochę na wzór Areny. Został stworzony regulamin Forum (zamieszczony jest w tym samym dziele co ten temat) a Angel stała się jego strażniczką. Na Arenie wiele się działo (tak urywkami ją czytałam xD) i nadal jest akcja. Ożył temat "Ulubione YouTube' owe fanmade" . Udzielamy się w tematach o łowcach (staramy się o nich coś więcej powiedzieć). W "kąciku zainteresowań" też piszemy. MsLight wstawiła tam część przez samą siebie stworzonego komiksu. Wart zajrzeć i go zobaczyć ;) . A! Na forum również dołączyli Goździk (nadal się udziela) oraz DeJoth (niestety zniknął stąd). O wiele wcześniej jeszcze udzielał się tutaj Arek1313, ale on już tutaj również z nami nie pisze od długiego czasu... No było jeszcze parę mniejszych i większych kłótni kiedyś, ale obecnie na żadną się nie zanosi - całe szczęście :) . To chyba wszystko. Myślę, iż reszta tych, którzy byli tutaj od samego początku, uzupełni moją wypowiedź ;D . Mimo wszytko mam nadzieję, iż ja - dzięki pomocy Oli - trochę ci pomogłyśmy?
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Angel4 » sobota, 28 grudnia 2013, 10:29

Ze starej ekipy pozostałyśmy tylko ja, Fabia i MsLight. W sumie Rose już powiedziała wszystko, co najważniejsze. Ja tylko powiem, że Forum nie tętni już życiem jak dawniej, a przerażająca pustka jest niemalże normą. Oprócz tego mieliśmy kilka kłótni, pierwszą rocznicę istnienia Forum świętowaliśmy, drugą przegapiliśmy, Arena jak widziałeś rozwinęła się nam bardzo prężnie, adminki nas olały (i nie tylko), mamy problem ze spamerami i nie możemy go rozwiązać, Karla miała wybrać moderatorów i nie wybrała, offtop się szerzy i regulamin, który stworzyłyśmy większość (włącznie ze mną) olewa, generalnie to tu nie ma z kim pisać tak często, a ja nie mam już w sobie aż tyle optymizmu. Jak chcesz wiedzieć więcej, to zadawaj bardziej szczegółowe pytania. :)
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez achion » sobota, 28 grudnia 2013, 16:50

No właśnie widziałem, że Karla już dawno nie wchodziło... ale nie dziwie się jej. Mogłaby wyznaczyć nowych administratorów z tych osób, które są. Zresztą... pogadamy na Hydeparku. :D
"Bo nie wiedziała nieszczęsna dziewczyna,
Że miłość w umyśle, nie w sercu się zaczyna... "
Avatar użytkownika
achion
 
Posty: 123
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 17:23
Lokalizacja: Katowice

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » wtorek, 31 grudnia 2013, 21:37

Heja wszystkim! Sory za długą nieobecność ale miałam trochę roboty w święta i jakoś brakło czasu:) Witam z powrotem wśród żywych achion :wink: Fajnie, ze niektórzy powracają. Dziewczyny powiedziały ci chyba wszystko co najważniejsze, ja tylko dodam, ze przyda sie nam twoja pomoc w 10 serii :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez MsLight » czwartek, 9 stycznia 2014, 20:12

O, tak :) Jak ja się cieszę, kiedy ktoś wraca po dłuższej nieobecności :wink:
To forum ma jednak swoją specyfikę, tzn. zdaje się, że niełatwo o nim zapomnieć :)
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » piątek, 10 stycznia 2014, 17:14

MsLight napisał(a):To forum ma jednak swoją specyfikę, tzn. zdaje się, że niełatwo o nim zapomnieć

Oj tak, a zwłaszcza jak spotyka sie tu takich fajnych ludzi :)
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez NinaVale » poniedziałek, 24 lutego 2014, 22:20

Cześć :) jestem Nina, niegdyś znana jako Nina-san oraz JaneEyre0 czy z YT(Hanakomiko, choć zmieniłam na Nina Vale). Jak widać jestem fanką Huntika i bardzo cieszę się z powodu powstania i istnienia tego forum :)
To tak jakby były we mnie dwie zupełnie różne Anie. Nieraz przychodzi mi na myśl, że dlatego zapewne jestem takim niespokojnym duchem! -Ania z Zielonego Wzgórza
Bo wszyscy, w taki czy w inny sposób, jesteśmy szaleni.-Weronika Postanawia Umrzeć.
Avatar użytkownika
NinaVale
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 1 lutego 2014, 21:11
Lokalizacja: Wro

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez BlackRose » wtorek, 25 lutego 2014, 15:02

Hejka! Miło poznać - no jakby inaczej :D. Mam niezmierną nadzieję, że zabalujesz tutaj baaaaaaaaaaaardzo długo. :)
NinaVale napisał(a):jestem Nina, niegdyś znana jako Nina-san oraz JaneEyre0

Czytałam twoje opowiadania! Ba! Nawet komentowałam ^ ^ . Nie wiem, czy będziesz mnie jeszcze kojarzyć tak z nicku - hitsuola1997 (prowadziłam opowiadanie o Denie).
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Postprzez » wtorek, 25 lutego 2014, 15:02

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się ;)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron