Kilka słów o sobie ;)

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 15:22

Moim zdaniem Czkawka wygląda teraz dojrzalej. Podoba mi sie jego strój. :wink:
ann napisał(a):Oj. Zmiana wyglądu Czkawki. Był taki, teraz siaki

A co sie konkretnie nie podoba?
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Postprzez » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 15:22

 

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez ann » wtorek, 12 sierpnia 2014, 19:18

No to był Czkawka. Jak czkawka.... Był inaczej zbudowany ale nadrabiał to sprytem i w ogóle. Był no... powiedzmy adekwatniejszy do imienia i taki no otwarty... Trudno określić. A teraz dali mu miecz i zbroję i tak to skomplikowali.... Miał bluzkę i kamizelkę i taki mi się podobał. Nie taki że na siłę wpakują mu te gadżety... Atrament, nóż, skrzydła wszystko!!! To już nie to samo. Kiedyś miał notes i coś do pisania i tyle... Po prostu Czkawka miał być odkrywcą, a nie wojownikiem... :(
ann
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2014, 19:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Angel4 » czwartek, 14 sierpnia 2014, 00:06

Chcesz wywołać u mnie zgon? *wachluje się ręką*
Generalnie też nie podobają mi się zmiany, ale te są zdecydowanie na lepsze, wyjątek potwierdza regułę. Czkawka wygląda teraz meeeeeeeeeeeeeeegaaaaaaaaaaaaaaa. <3 <3 <3 Jestem całkowicie podjarana, uwielbiam Czkawkę jeszcze bardziej niż przedtem. Zostałam oficjalnie oszalałą fangirl. W jedynce nie za bardzo mi się podobał. Teraz jest słodszy, przystojniejszy, bardziej pewny siebie i ogólnie lepszy. I ma te cudowne oczy małego chłopca i delikatny zarost... nic, tylko mdleć.

Kij, że offtop, kij, że spam. JA KOCHAM CZKAWKĘ. :P

Poza tym, w tej chwili siła fizyczna nadal nie jest jego najmocniejszą stroną, prawdopodobnie ojciec nadal może go podnieść jedną ręką, choć jest cięższy 20 kg, to wciąż jest lekki jak na Wikinga. W zasadzie nie tylko on, aby Śledzik jest podobny do dorosłych.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez MsLight » czwartek, 14 sierpnia 2014, 18:09

Polać jej, dobrze gada :D
Ostatecznie, każdy się zmienia,pracuje nad sobą itp., a w przypadku Czkawki po prostu dobrze widać efekty :wink:
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez ann » czwartek, 14 sierpnia 2014, 19:40

No to sorry. Nie należę do tych co zwracają szczególną uwagę na wygląd. Ogólnie pairingu nie lubię i jak ktoś zaczyna tematy typu "Dlaczego oni jeszcze ze sobą nie są" to normalnie mnie mdlić zaczyna. Nie wypatruję na siłę takich rzeczy. Owszem nie powiedziałam, że świat się skończy bo Czkawka dorósł ale no... Nadal nie podoba mi się jego strój. Chociaż młode pokolenie twierdzi nieco inaczej. Mój brat Smoki polubił dopiero wtedy gdy obejrzał drugą część. Ogólnie zbyt ten strój skomplikowali. Do charakteru wiele nie mam. Tylko może tej jego upartości trochę ciut za dużo... To wtedy kiedy baaaaaardzo chciał przekonać Drago do zmiany zdania. Hej, oglądaliście Slugterrę?
ann
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2014, 19:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Angel4 » czwartek, 14 sierpnia 2014, 20:07

Slugterrę swego czasu bardzo lubiłam ^^
A co do pairingów, to nie niecierpliwię się aż tak.
A Czkawka uparty był zawsze, ma to po ojcu.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez ann » sobota, 16 sierpnia 2014, 20:36

Slugterra dopiero się wznosi. Jest już w necie Ghoul from beyond, w kinach niedługo Return of elementals. Kontynuacja odcinków też ma być... Chciałabym tylko aby rozpoczęto w końcu produkcję Huntika i aby robić to w mniej więcej takim tempie jak Nerd Corps produkuje nowe filmy. To czekanie jest porównywalne do tego, że ktoś ci powiedział, że dostaniesz awans, ale za jaki czas? Niewiadomo. Niech się Rainbow ruszy bo ja już nie mogę. Przeklęte Winx to produkują, ale już Huntika to im się nie chce! Który to sezon Winx?! 10? Huntik ma dopiero 2! I według mnie jest o wiele lepszy i uniwersalniejszy. Niech produkują to co ludzie będą chcieli oglądać, a nie już przestarzałe i odgrzewane wróżki... :/
ann
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2014, 19:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » niedziela, 17 sierpnia 2014, 17:41

ann napisał(a):Slugterra dopiero się wznosi. Jest już w necie Ghoul from beyond, w kinach niedługo Return of elementals. Kontynuacja odcinków też ma być...

W miarę lubię serial i jestem ciekawa jak go rozwiną.
ann napisał(a):Chciałabym tylko aby rozpoczęto w końcu produkcję Huntika i aby robić to w mniej więcej takim tempie jak Nerd Corps produkuje nowe filmy. To czekanie jest porównywalne do tego, że ktoś ci powiedział, że dostaniesz awans, ale za jaki czas? Niewiadomo. Niech się Rainbow ruszy bo ja już nie mogę. Przeklęte Winx to produkują, ale już Huntika to im się nie chce! Który to sezon Winx?! 10? Huntik ma dopiero 2! I według mnie jest o wiele lepszy i uniwersalniejszy. Niech produkują to co ludzie będą chcieli oglądać, a nie już przestarzałe i odgrzewane wróżki... :/

Zgadzam sie :wink: Winx sie już skończyło! Teraz czas na Huntika!!!
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez basumi » piątek, 10 marca 2017, 09:48

Cześć, co tu dużo pisać. Jestem nowym użytkownikiem i pozdrawiam Wszystkich ! :)
basumi
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 10 marca 2017, 09:47

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez leczin » piątek, 10 marca 2017, 12:53

Cześć wszystkim, mam nadzieje, że bede mógł wypowiadać się na forum tematycznie.
leczin
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 10 marca 2017, 12:52

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Serend » poniedziałek, 13 marca 2017, 13:18

Hejka wszystkim :D
Sebastian lub jak kto woli Seba :D
Serend
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 13 marca 2017, 13:11

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Drakhtul » środa, 29 marca 2017, 10:16

Siemano, mam na imie Rafal i jestem ze Szczecina.
Drakhtul
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 29 marca 2017, 10:13
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Katarzynka » sobota, 22 kwietnia 2017, 17:54

Cześc, miło was poznać :) mam nadzieję, że spędzę na tym forum kilka miłych chwil :)
Katarzynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 22 kwietnia 2017, 17:53

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez suberer » niedziela, 21 maja 2017, 15:18

Witam wszystkich na forum! Uwielbiam ten serial i oglądam go od samego początku.
suberer
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2017, 15:17

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez maciek61 » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 12:16

Witam wszystkich! Mam na imię Maciek, mam 25 lat, jestem z Warszawy i interesuję się głównie sportem :) Pozdrawiam!
maciek61
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 26 czerwca 2017, 12:14

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez pickup1 » wtorek, 27 czerwca 2017, 10:55

Cześć wszystkim! Nazywam się Tomek, pochodzę z Lublina i z zawodu jestem informatykiem :) Pozdrawiam!
pickup1
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 27 czerwca 2017, 10:53

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Boba » poniedziałek, 25 września 2017, 14:31

Witam wszystkich serdecznie! Jestem Michał, bardzie się cieszę, że trafiłem na to forum i tym samym, że mogę dołączyć do grona forumowiczów ;)
Boba
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 14:30

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez morfeusz » poniedziałek, 25 września 2017, 20:09

Witam wszystkich forumowiczów :) Jestem Tomek i pracuje jakos dentysta w klinicie stomatologii w Katowicach :)
morfeusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 20:07

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Acartian » wtorek, 26 września 2017, 11:34

Cześć, jestem Tomek i chciałem przy okazji spytać czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego stomatologa dziecięcego jeśli to nie problem :)
Acartian
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 11:32

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez vavanek » środa, 27 września 2017, 08:54

Cześć wszystkim, jestem Norbert i pochodzę z okolic Warszawy, pozdrawiam całe forum :)
vavanek
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 27 września 2017, 08:49

Postprzez » środa, 27 września 2017, 08:54

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się ;)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron