Scarlet Byrne - szczegółowo.

Tutaj trafiają wszystkie wątki, w których z jakichś powodów już nie piszemy, a o których jednak warto pamiętać ;)

Scarlet Byrne - szczegółowo.

Postprzez Casterwill » środa, 28 grudnia 2011, 18:13

Imię : Scarlet

Nazwisko : Byrne

Kolor oczu : Szary

Kolor włosów : Rudy

Streszczona biografia : Scarlet mieszka w Irlandii w Hrabstwie Kerry. Jest ona łowcą. Dorabiała kiedyś jako opiekunka do dzieci. Wiewiórka opiekowała się Lokiem. Przyjaźni się z mamą Loka i Catty - jego siostrą. Najwidoczniej jest tam stałym bywalcem. Zakochana w Dante. Darzy go wielką sympatią. Większość twierdzi ,że jej hobby to podrywanie facetów. Inni ,że niszczenie ich od środka. Lok w dzieciństwie kochał się w Scarlet. Nie można jej zarzucić złej opieki nad dziećmi. Kto wie? Może to dzięki niej Lok wyrósł na tak wspaniałego łowcę jakim jest dzisiaj? Później męczy Montekiu. Szybko odnajduje się w towarzystwie.

Tytany : Firbolg i Gajbolg

Ulubiony tytan : Gajbolg
Ostatnio edytowano środa, 28 grudnia 2011, 18:46 przez Casterwill, łącznie edytowano 1 raz
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Postprzez » środa, 28 grudnia 2011, 18:13

 

Re: Scarlet Byrne - szczegółowo.

Postprzez KarlaOutsider » środa, 28 grudnia 2011, 18:38

Casterwill, ale ze zdjęciem i przezwiskami to przesadziłaś.
Sama mówiłaś wczoraj o szacunku dla Łowców, więc bardzo cię proszę- pamiętaj o tym.
Ja rozumiem, że nie przepadacie za Scarlet (choć nie do końca rozumiem dlaczego aż tak bardzo), ale bez przesady :!:
Jeśli już piszesz profil Łowcy to rób to jak należy, a jak bardzo chcesz się powyśmiewać to załóż temat na hydeparku.
Rozumiem, że można jej nie lubić i że w tym dziale piszemy również o Łowcach których nie lubimy, ale niech to będzie napisane rzeczowo, a nie w taki sposób :!:
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Re: Scarlet Byrne - szczegółowo.

Postprzez Casterwill » środa, 28 grudnia 2011, 18:45

Przepraszam. Coś mi się wydawało ,że z tym zdjęciem to przesada ,ale nie mogłam znaleźć zdjęcia Scarlet ,więc to był głupi żart. Proszę o zamknięcie tematu i zachowanie prawdziwego szacunku dla łowców. Czasem mnie ponosi. Gdy jestem wkurzona lubię płakać i wyżywać się na innych. A teraz byłam dość zdenerwowana. Ogień się we mnie gotuje. Miałam - mam ochotę kogoś zabić. Jutro pewnie będzie mi wstyd z powodu tego tematu. Przepraszam. Proszę o szybkie zamknięcie tematu i Karlo... Uciekaj póki możesz bo jak cię teraz dorwę to... :cry:
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Scarlet Byrne - szczegółowo.

Postprzez KarlaOutsider » środa, 28 grudnia 2011, 18:46

Dostałaś ostrzeżenie :!:
I bardzo proszę trzymać nerwy na wodzy :!:
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Postprzez » środa, 28 grudnia 2011, 18:46

 


Powrót do nasze archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron