Krytyka

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

Krytyka

Postprzez Itaku » piątek, 6 stycznia 2012, 00:19

Jejku, powiem tyle TO FORUM JEST ŻAŁOSNE, jeśli myślicie, że tu ktoś zagra (dobra zagra, ale nie dobijecie nawet pięćdziesięciu użytkowników) to się gruuuubo mylicie. Jeśli chcecie żeby ktoś tu zagrał, to proponuje wynająć jakiegoś dobrego grafika + biedne to forum, mało działów, łatwo się tu zgubić, oraz LUDZIE ZRÓBCIE SOBIE REGULAMIN FORUM!. Moim zdaniem Wasze forum w Tym momencie to dno, jeśli macie zamiar teraz je reklamować i zapraszać tu ludzi to stanowczo odradzam, najpierw zajmijcie się wyglądem tego forum, zrobieniem regulaminu i innych takich dupereli, a dopiero wtedy bierzcie się za zapraszanie tutaj dzieci oglądających równie głupią bajkę jak to forum.

Ocena forum 1/10
Obrazek
Pewnie ten post zostanie usunięty, a dlaczego ? Bo administratorzy nie potrafią przyjąć krytyki, która ma im pomóc w rozkręceniu tego forum.

Pozdrawiam Itaku Dandate (Zombie Land)
Itaku
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 6 stycznia 2012, 00:03

Postprzez » piątek, 6 stycznia 2012, 00:19

 

Re: Krytyka

Postprzez KarlaOutsider » piątek, 6 stycznia 2012, 11:28

Jakbyś nie zauważył szanowny krytyku- na tym forum się nie gra, tylko dyskutuje.
Jeśli chciałeś sobie pograć to niestety, źle trafiłeś.
Założyliśmy to forum by mieć miejsce gdzie możemy się spotkać, porozmawiać o swoim ulubionym serialu, pobyć ze sobą- choćby tak wirtualnie. Nie marzą nam się tłumy użytkowników- jeśli ktoś będzie chciał do nas dołączyć to dołączy, jeśli nie- cóż, trudno.
Nie zamierzamy też reklamować tego forum- jeśli ktoś będzie chciał je znaleźć- znajdzie.

Pozdrawiam.
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Re: Krytyka

Postprzez Casterwill » piątek, 6 stycznia 2012, 19:10

Mi nie potrzeba grafiki. Mi nie potrzeba "grać" na forum ,tylko dyskutować. Tak jak powiedziała Karla - to forum jest po to ,abyśmy mogli się spotkać i porozmawiać od serialu Huntik Łowcy Tajemnic.

I nie zazdroszczę forum na których byłeś zarejestrowany - pewnie stały się żałosne przez twoją obecność!
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Krytyka

Postprzez MsLight » piątek, 6 stycznia 2012, 19:22

Aż się smutno robi, jak się to czyta... żal mi ciebie.
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Krytyka

Postprzez Mistrz » sobota, 7 stycznia 2012, 12:08

Tej tej!
kogo jak kogo ale nie obrażać mi tu Itaku!!
To ze mną się kłócicie nie z nim!
ze mnooooooooą!!
Halo tu jestem,!! D:
Mistrz
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2012, 23:47

Re: Krytyka

Postprzez Itaku » sobota, 7 stycznia 2012, 12:23

MsLight - żal to Ci dupę ściska, dzieciaczku lepiej zejdź ze sceny puki jeszcze możesz :)> + Jeśli masz mi coś do powiedzenia, to rozwiń swoją wypowiedź, a takim gniotem częstuj kolegów z podstawówki.
Casterwill - Żałośni to jesteście Wy i to forum, szczególnie jego użytkownicy w przedziale wiekowym 10-12 lat, o tematyce tego dna nie wspomnę. + Wymyśl sobie jakiś własny oryginalny nick, a nie zrzynasz z bajeczki.
Itaku
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 6 stycznia 2012, 00:03

Re: Krytyka

Postprzez Mistrz » sobota, 7 stycznia 2012, 12:25

Ojć Ojć
przystopuj troszeczkę Itaku, chcesz aby się dzieci załamały? :D
Z kim się wtedy będę kłócił?...z Tobą?! xD
Mistrz
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2012, 23:47

Re: Krytyka

Postprzez Casterwill » sobota, 7 stycznia 2012, 13:28

Jakbyś chciał wiedzieć rodzina Casterwillów naprawdę istniała. Zaginęła gdzieś około 1345 roku. Była to rodzina szlachecka zaliczająca się to do -spolszczę ci to- magnatów. Miała ogromny wpływ na rozwój kultury i sztuki. Twórcy Huntik Łowcy Tajemnic ,tylko zaczerpnęli z niej nazwisko i trochę historii! Pierwszym który sprzeciwił się królowi Włoch Adalryk Casterwill ,nie popierał systemu władzy Włoch. Podobno szykował akcję zbrojną przeciwko Królowi ,więc ten słysząc o spisku zamknął go w lochach i wygnał rodzinę Casterwillów z kraju ,prawdopodobnie na daleki zachód. Towarzyszyła im straż i sekretarz który zapisywał drogę oraz zachowania więźniów. Brata Adalryka powieszono na szubienicy ,razem z jego żoną posądzoną o rzucanie klątw na królestwo. Brat Adalryka był jego wspólnikiem.

Kto wie może byś to wiedział gdybyś nie siedział ciągle w Zombie Landzie? Ten Zombie Land robi z ciebie Zombie! Chyba ,że się już taki urodziłeś. Kulturalni i dojrzali ludzie nie zachowują się tak jak ty. Ja nie zamierzam się wdawać w kłótnie z tobą . Po prostu stawiam ci fakty przed oczami.
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Krytyka

Postprzez Angel4 » sobota, 7 stycznia 2012, 13:37

Casterwill, świetna robota, ale niepotrzebnie się wysilasz. On i tak nie zrozumie.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Krytyka

Postprzez KarlaOutsider » sobota, 7 stycznia 2012, 14:01

Itaku napisał(a):MsLight - żal to Ci dupę ściska, dzieciaczku lepiej zejdź ze sceny puki jeszcze możesz :)> + Jeśli masz mi coś do powiedzenia, to rozwiń swoją wypowiedź, a takim gniotem częstuj kolegów z podstawówki.
Casterwill - Żałośni to jesteście Wy i to forum, szczególnie jego użytkownicy w przedziale wiekowym 10-12 lat, o tematyce tego dna nie wspomnę. + Wymyśl sobie jakiś własny oryginalny nick, a nie zrzynasz z bajeczki.

Jak ci się tu nie podoba chłopczyku, to po co tu siedzisz? Nie odpowiada ci miejsce, nie odpowiadają ci ludzie, nie odpowiada ci tematyka, to zajmij się czymś innym, załóż sobie własne forum i tam się baw, graj, dyskutuj.
">Błagam cię, na Chrystusa- uwierz w to, że możesz się mylić.< (O.Cromwell)
[...] jako ludzie możemy się mylić.
Pamiętajmy o tym, ilekroć podejmujemy decyzje- zwłaszcza te, które krzywdzą innych."

A. Pratkanis, E. Aronson; Wiek propagandy


Obrazek
Avatar użytkownika
KarlaOutsider
 
Posty: 547
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 15:58
Lokalizacja: Turek

Re: Krytyka

Postprzez Casterwill » sobota, 7 stycznia 2012, 14:04

To co może my ci teraz zepsujemy klimat Zombie Landu? Myślę ,że byłoby ci miło bo ja jestem skłonna to zrobić. Zaśmiecę wasze forum niepotrzebnymi linkami i będzie miło prawda? Lub założę temat "Krytyka" i napiszę to samo co ty. Uwierz mi. Nie jest nam miło kiedy wchodzisz nam w paradę. To nie jest przyjemne!
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Krytyka

Postprzez cuel » sobota, 7 stycznia 2012, 18:32

Zazwyczaj nie wtrącam się w kłótnie, ale jestem do tego zobowiązana jako użytkownik tego forum.

Człowieku jak coś ci nie pasuje to spadaj ! Nie musisz się wysilać i zakładać sobie po trzy konta i z każdego pisać co innego. Jestem spostrzegawcza, wiesz ?

A teraz do wszystkich, którym zależy na tym forum. Ignorować gościa i tyle. Jak sam napisał zależy mu tylko na kłótni z nami. Ja nie zamierzam dawać mu takiej przyjemności. Mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie.
' Rodzisz się, żyjesz, dorastasz, cieszysz się z życia. Pewnego dnia przychodzi taki moment kiedy ktoś powie o jedno słowo za dużo. W żartach, na poważnie, niekontrolowanie. Bierzesz to do serca, cierpisz i zaczynasz nowe życie.'
cuel
 
Posty: 1314
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:08

Re: Krytyka

Postprzez Vijay » sobota, 7 stycznia 2012, 18:50

Ignorowanie to dobry zabieg, jednak trzeba być wtedy mocno cierpliwym, bo trochę czasu może minąć aż się dzieciom znudzi. No i trochę sprzątania tych ich wypocin będzie, ale to się ogarnie.
W każdym razie ta "wspaniała" trójca ma dożywotniego bana, więc miejmy nadzieję, że nie będzie im się chciało kombinować jak tu się znów pojawić i mącić.
No i mam nadzieję, że jeśli już się pojawi ktoś, kto będzie się próbował zachowywać jak oni, to chociaż będzie lepiej znał ortografię i odmianę przez przypadki, bo błędy naszych krytyków aż rażą po oczach i zamiast się skupić na tym, co ważne, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...

My róbmy swoje, czyli to, co do tej pory - bawmy się dobrze na naszym forum :)
"Nigdy nie postępuj w sposób, który przyniósłby ujmę twojemu nazwisku czy pozycji społecznej. Każdy może zdobyć pieniądze, ale zdobycie szacunku to zupełnie inna sprawa." K3G
Avatar użytkownika
Vijay
 
Posty: 260
Dołączył(a): wtorek, 27 grudnia 2011, 20:14
Lokalizacja: Łomża

Re: Krytyka

Postprzez Casterwill » sobota, 7 stycznia 2012, 19:08

Brawo Vijay - Cuel :D Cieszę się ,że mogę dyskutować na forum z takimi ludźmi jak wy!
Casterwill
 
Posty: 981
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:32

Re: Krytyka

Postprzez MsLight » sobota, 7 stycznia 2012, 20:09

:D
A ja nie wiedziałam, że w zerówce uczą pisać Ty wielką literą (może przeczytał jakiś nasz komentarz i zobaczył tam takie coś?)

I o to chodzi - jesteśmy drużyną :D
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Krytyka

Postprzez fabregasowa » piątek, 24 lipca 2020, 13:54

Krytyka powinna być przede wszystkim konstruktywna :P
fabregasowa
 
Posty: 223
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2018, 20:38

Postprzez » piątek, 24 lipca 2020, 13:54

 


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron