Projektowanie wnętrz

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez maja_dobrowolska » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:31

mi wnętrze też projektowali architekci :)
maja_dobrowolska

Postprzez » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:31

Postprzez golsen » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 19:48

Ja się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Na przeszłość nie mamy wpływu, ale na przyszłość - jak najbardziej.
golsen

Postprzez telofa » sobota, 27 stycznia 2018, 11:53

My się projektem sami zajęliśmy. W sumie ciężko nie było, postawiliśmy na styl minimalistyczny dlatego kupiliśmy drzwi przesuwne do szafy, o takie - https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... suwne.html i tak gdzie były jakieś wnęki wykorzystaliśmy je jako szafy. Mamy w zasadzie niewiele mebli w mieszkaniu, dzięki czemu przestrzeń wydaje się większa
telofa

Postprzez Marlenka33 » poniedziałek, 12 lutego 2018, 08:46

Kiedyś może z samodzielnym projektowaniem były problemy ale wszysstko poszło do przodu i nawet zwykły zjadacz chleba ma dostęp do programów. Nawet na telefonie jest taki od duluxa Visualizer i można sobie w nim bez problemu zaplanować kolory ścian do akutalnego wystroju naszego wnętrza. Kiedyś to pamiętam trzeba było wszystko na oko kupować, dobrze że te czasy minęły
Marlenka33

Postprzez Cicik » wtorek, 13 lutego 2018, 09:06

Ja tam akurat nic nie naprojektuje bo swoje mieszkanie wynajmuje, nie miałem niestety innej możliwości niż taka opcja. Swoją ofertę znalazłem na https://rentao.pl/kategoria/mieszkania? i w tym momencie czekam na jakieś poprawienie się mojej sytuacji i dopiero wtedy może przeniosę się na swoje
Cicik

Postprzez » wtorek, 13 lutego 2018, 09:06

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark