Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez Angel4 » wtorek, 20 maja 2014, 06:05

Wieki minęły, odkąd ostatnio tu byłam :) Nazwijcie mnie zdrajczynią, ale równo za miesiąc wychodzi ,,Jak wytresować smoka 2" i teraz żyję tylko tym. Powstaje mnóstwo fanfików, cały czas praktycznie coś piszę, dlatego mało mam czasu na co innego :P Gdyby ktoś był zainteresowany, podam link, tak to nie będę robić autopromocji :wink:
Powiem Wam szczerze, co myślę. Nie ma co liczyć na powrót ,,starej ekipy", może w jakimś bardzo szczątkowym składzie. Na nowych też nie ma co liczyć, powiedzmy sobie szczerze, nikt tu nie zagląda i forum umarło. Ale mimo to, ja mam nadzieję. W tej beznadziei, pustce i braku jakichkolwiek perspektyw, wciąż wierzę, że kiedyś wszystko się zmieni. Jednakowoż, to zależy od Straffiego.
Ponieważ widzę, że jesteście gotowe walczyć, zobowiązuję się na nowo przejąć i odwiedzać forum przynajmniej ten raz w tygodniu. :)
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Postprzez » wtorek, 20 maja 2014, 06:05

 

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez MsLight » czwartek, 22 maja 2014, 13:32

Jeszcze forum nie umarło póki my piszemy :wink:
Cóż, brutalna prawda, trzeba radzić sobie samemu :roll: Czyli rozumiem, że możemy się umówić na wchodzenie raz w tygodniu?
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez BlackRose » niedziela, 25 maja 2014, 07:01

Uważam, że to dobry układ wchodzić chociaż raz na tydzień. :)
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez Fabia114 » środa, 28 maja 2014, 14:54

Ok, może być, aczkolwiek jak będę mogła, to postaram sie wchodzić częściej.
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez BlackRose » środa, 28 maja 2014, 15:20

"Obawiam się", że z każdym tak będzie. :D xD
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez MsLight » środa, 28 maja 2014, 17:15

Jasna rzecz, jak ktoś chce i może to niech wchodzi częściej, żywiej będzie :) Ja (znowu) na weekend wyjeżdżam, więc może być różnie...
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez BlackRose » środa, 28 maja 2014, 17:28

Gdzie wyjeżdżasz? Jeśli można się zapytać rzecz jasna. :)
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez MsLight » środa, 28 maja 2014, 17:41

W góry :) Może pogoda się uda :wink:
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez BlackRose » środa, 28 maja 2014, 17:48

Fajnie masz :). Z moimi wakacjami to nie wiem jak będzie. Przez 4 tygodnie w wakacje będę miała praktyki w urzędzie gminy (taki płatny [prawie 1300 zł będzie] projekt unijny dla tych, którzy do technikum chodzą - oczywiście nie jest on obowiązkowy), ale nie wiem w który jeszcze ten miesiąc. Jak w sierpniu to będę mogła w lipcu do Belgii - do mojego brata i mojej bratowej - pojechać. Jednakże jak w lipcu to z wyjazdu nici, bo akurat w sierpniu brat z żoną przyjeżdżają na miesiąc do Polski...
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez MsLight » środa, 28 maja 2014, 17:54

Czyli masz 50% szans :wink:
Ja muszę się do matury ostro uczyć, bo inaczej z mojego wymarzonego stażu nici...
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez BlackRose » środa, 28 maja 2014, 17:55

W przyszłym roku masz maturę, tak?
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez MsLight » środa, 4 czerwca 2014, 14:54

Dokładnie ;-)
Już planujemy nasze długie wakacje, ale póki co trzeba więcej się uczyć...
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez Fabia114 » piątek, 6 czerwca 2014, 08:09

No to widzę, ze wakacje zapowiadają się wam ciekawe :wink: Ja sama dokładnie jeszcze nie wiem, co chce robić, ale może pojadę do koleżanki na tydzień :)
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez MsLight » piątek, 6 czerwca 2014, 13:17

My planowaliśmy na Ukrainę, ale coś czuję, że nam nie wyjdzie xD
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez Fabia114 » piątek, 6 czerwca 2014, 15:34

MsLight napisał(a):My planowaliśmy na Ukrainę, ale coś czuję, że nam nie wyjdzie xD

Ale miała to byc wycieczka krajoznawcza czy sportowy wypad?
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez cuel » sobota, 7 czerwca 2014, 20:49

Siemka ludzie :D. Z tego co widzę pół roku mnie tu nie było. Trochę czasu minęło, wiele zmieniło się w moim życiu, zmienił się mój pogląd na świat i wiele różnych spraw. Mimo wszystko nie zapominam o was i raz na jakiś czas jak widać tutaj wchodzę. Mam ogromny sentyment do tego miejsca :). Widzę, że ostatnio mało się tutaj udzielacie, ale szczerze to się nie dziwę. Chyba wszystko o Huntiku, zostało już tutaj przedyskutowane, a producenci nie dają nam w tym wypadku żadnych nowych tematów. (Ciekawe, czy doczekamy się w ogóle tej trzeciej serii? Może stwierdzili, że jest nieopłacalna, czy co...)
Ale wracając do tematu forum... Widzę, że nudą tu powiewa, także wbijam, może rozkręci się trochę atmosfera :D. A tak nawiasem mówiąc, tęskno mi za wami strasznie i za tą zajefajną atmosferą, która tu jakiś czas temu jeszcze panowała. Wiem, że przez ostatni rok (jak nie więcej) rzadko mnie tu widać i wiem także, że wiele razy obiecywałam, że to zmienię. Także teraz nic nie obiecuję, a nuż będzie inaczej! :D
Także nie wiem, co tu więcej napisać :). O wiem! Angel także czekam na jak "Wytresować smoka 2" nawet kasę mam odłożoną na bilet do kina, żeby przypadkiem nie zabrakło :P. Wybacz Olu, że ostatnio nie bywam na gg, ale niewiele czasu spędzam przed ekranem laptopa, a tylko tu mam zainstalowane gg. MsLight, świetne komiksy i przepięknie rysujesz :wink:. Fabia, widzę, że nadal zachowujesz swój opytmizm :).
Także jak widać żyję (jeszcze! bo z moim szczęściem to nic nie wiadomo :wink:) i mam się całkiem dobrze. Także kończę też mój, trochę przydługi monolog (Boże, kto to przeczyta?!) i mam nadzieję, że trochę aktywniejsze zrobi się te już trochę stare, ale nadal poczciwe i kochane forum :D.
' Rodzisz się, żyjesz, dorastasz, cieszysz się z życia. Pewnego dnia przychodzi taki moment kiedy ktoś powie o jedno słowo za dużo. W żartach, na poważnie, niekontrolowanie. Bierzesz to do serca, cierpisz i zaczynasz nowe życie.'
cuel
 
Posty: 1314
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 18:08

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez BlackRose » niedziela, 8 czerwca 2014, 10:39

Hejka cuel! :) Spoko - ja ostatnio też coraz mniej jestem na GG. Mam teraz trochę nauki przed końcem roku szkolnego, bo a to chorowałam, a to jakieś wyjazdy były niecierpiące zwłoki i trzeba trochę teraz ponapisywać tych sprawdzianów i kartkówek. Myślę, że gdy nadejdzie czas to forum znowu, że tak powiem, powróci do starej formy. Teraz to ten czas, kiedy w szczególności chce się podciągnąć średnią, przez co cierpi na tym forum. Myślę, że w wakacje będzie troszkę lepsza aktywność. Jak będę miała więcej czasu niż obecnie go mam to postaram się poszukać po internecie ludzi lubiących Huntik i zachęcę ich do dołączenia do forum. Może jeszcze uda mi się ściągnąć starych forumowiczów.
Słuchajcie - mam pomysł co zrobić, aby można było tutaj udzielać się nie tylko w szczególności w Hydeparku. Najlepszym sposobem jest po stwarzać nowe tematy w wątkach. Jak wiadomo, wiele z tematów po prostu już zostało wyczerpanych (no chyba jak w trzeciej serii powyjaśnia się parę spraw to w niektórych z nich można coś jeszcze podyskutować), są to:
*"Informacje, wieści i plotki, czyli co w Huntik piszczy :)" :
- "Kolejne odcinki 2 serii"
*"Huntik - Ask & Answer" :
-"Etahon Lambert - Niebieska gwiazda"
-"Holotom Eathona"
-"Metz i Królowa Amazonek"
-"Czas akcji "Huntik: Łowcy Tajemnic""
-"Spekulacje na temat rodziców Zhali, Dantego oraz Philsów"
-"Cathy Lambert"
-"Dzieciństwo Zhalii"
*"Huntik Secrets & Seekers (sezon 1)" - tutaj praktycznie cały wątek do odstrzału, no chyba że jeszcze się jakiś fajny tekst znajdzie z 1 sezonu.
*"Huntik Secrets & Seekers (sezon 2)" - podobnie co z wątkiem wyżej.
*"Hydepark" :
-"Redaktorzy"
-"Krytyka"
-"Książka"
No i kiedyś może ktoś znajdzie się, kto będzie znał włoski przez co będziemy mogli udzielać się w temacie "Nauka włoskiego".
*"Ogłoszenia drobne" :
-"..."
-"taki tam komunikat admina :)"
Oczywiście nie uwzględniłam tematów zamkniętych oraz tych, które założyli obcokrajowcy-spamerzy. W wątku "Łowcy" - jak wiadomo - parę z nich zostało już całkiem opisanych (na chwilę obecną) i niewiele ich już zostało. Jak widać sporo tematów, a nawet i wątków, jest takich, w których po prostu się nie udzielamy, bowiem niema już nic w nich do powiedzenia.
Na forum powinno się gdzie udzielać (zaraz po tym, aby było jeszcze z kim to robić). Powoli staje się to nudne, kiedy aktywność jest jedynie tam, gdzie na co dzień (+ musimy tam się trzymać głównego tematu). Moim zdaniem dlatego właśnie zdarza nam się często offtopować. Oczywiście lepiej by było, jakby stworzyć nowe działy, ale bez admina to to nie pójdzie.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez MsLight » poniedziałek, 9 czerwca 2014, 10:56

Oj tam, HYDEPARK jest niewyczerpywalny, trzeba tylko kreatywnie go wykorzystywa :wink: Wiesz, z jednej strony dobrze powiedzieć "dyskutujmy w różnych wątkach", a z drugiej - sprawdzanie tego zajmuje bardzo dużo czasu :wink:

Cuel, wpadaj i obiecuj ile razy tylko będziesz chciała :D Dzięki za miłe słowa :) Na 3.serię raczej nie ma co liczyć, trzeba radzićs sobie samemu :wink:

Fabia114 napisał(a):
MsLight napisał(a):My planowaliśmy na Ukrainę, ale coś czuję, że nam nie wyjdzie xD

Ale miała to byc wycieczka krajoznawcza czy sportowy wypad?

Coś pomiędzy :wink: Swoją drogą, szlaki górskie na Ukrainie są strasznie dzikie :wink:
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez Sunshine » sobota, 14 czerwca 2014, 14:16

Hehe, Hejo :3

Co by tu powiedzieć... nie było mnie (taa.. nikt tego nie zauważył), pewnie niedługo znowu zniknę, ale warto cieszyć się chwilą.
Słyszałam, że ktoś złożył mi życzenia na urodziny, dziękuję bardzo! Nie pamiętam już kto, niestety.
Nie wiem czy nie powinnam znowu się przedstawić, jak uznacie taką potrzebę to nie ma problemu. Sushi jest zawsze do dyspozycji.
A tak trochę to się u mnie zmieniło, wzięłam się za siebie- postanowiłam podszkolić się w rysowaniu, zaczęłam wielbić youtuberów i mnóstwo postaci bajkowych, przeżyłam okres buntownika (chodzenie na czarno itp.), no i pewnie wiele innych. Nie piszę dużo, bo pewnie to wyjdzie "w praniu". Z resztą i tak połowy bym zapomniała ;/ tak jak to ja ~

A więc póki co to was Witam :3
"Bo przecież nie musi cię kochać cały świat, czasem wystarczy tylko jedna osoba" - Kermit♥
"Kim jest dla mnie przyjaciel? Przyjaciel to osoba, która podzieli się ze mną ostatnim ciastkiem" - Ciastek ♥

Obrazek
Avatar użytkownika
Sunshine
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 13 marca 2012, 18:40

Re: Luźne konwersacje na temat nieokreślony ;]

Postprzez BlackRose » sobota, 14 czerwca 2014, 15:30

Hejka Sunny! Miło, że się odezwałaś :). Dobrze, że wspomniałaś o rysunku, przypomniałaś mi o tym, iż obiecałam komuś coś narysować. Ach - może jednak do wakacji jakaś ekipa się zbierze ;D
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Postprzez » sobota, 14 czerwca 2014, 15:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron