sprzedaż mieszkania

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

sprzedaż mieszkania

Postprzez Berni » środa, 26 września 2018, 08:39

Wy macie jakieś sposoby na sprzedaż mieszkania? Zastanawiam się nad tym ponieważ mam swoją nieruchomość po babci i ona za nic w świecie nie chce się sprzedać. Myślałam nad ewentualnym skupem https://grb-nieruchomosci.pl/skup-nieru ... ci-krakow/ , słyszeliście o czymś takim? Wiecie jak wygląda ewentualna formalność i jak długo trwa wypłata pieniędzy?
Berni
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 25 kwietnia 2017, 18:34

Postprzez » środa, 26 września 2018, 08:39

 

Re: sprzedaż mieszkania

Postprzez nastka » sobota, 22 grudnia 2018, 10:07

Nie zagłębiałam się w tym temacie, chociaż początkowo też rozważałam sprzedaż swojej kawalerki tylko że w Warszawie. Przemyślałam sprawę i zdecydowałam się na wynajem, mimo że ja ze względów służbowych przeniosłam się do innego miasta. Dostałam od znajomego namiar na Per modum, jest to zarządca nieruchomości ale również można im zlecić opiekę nad wynajmem, wszystkiego wtedy doglądają. Dla mnie to było idealne rozwiązanie.
nastka
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 23 lutego 2018, 14:54

Re: sprzedaż mieszkania

Postprzez Marlenka33 » czwartek, 28 lutego 2019, 12:51

To ja sprzedałam mieszkanie po dziadkach które odziedziczyłam i teraz szukam czegoś większego, wygodniejszego i owoczesnego, podobają mi się mieszkania na osiedlu które buduje Atal bo można je kupić od razu z wykończeniem pod klucz
Marlenka33
 
Posty: 85
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 06:39

Re: sprzedaż mieszkania

Postprzez almanisac3 » wtorek, 20 kwietnia 2021, 08:00

Chciałbym Wam polecić usługi biuro nieruchomości katowice ligota , ponieważ uważam ze jest to najlepsze biuro nieruchomości w Katowicach, z którego usług sam skorzystałem. Jeżeli jestescie zainteresowani to polecam wejśc na strone i zapoznac sie z ich oferta.
almanisac3
 
Posty: 208
Dołączył(a): piątek, 13 października 2017, 10:10

Postprzez » wtorek, 20 kwietnia 2021, 08:00

 


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron