Walki 1vs1

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

Walki 1vs1

Postprzez Goździk » środa, 24 lipca 2013, 15:19

Arena jest trochę zapchana, więc zakładam kolejny wątek na tego mini pbf. :wink:
Akcja zaczyna się walką z Organizacją w Egipcie, w pobliżu pustyni. Miejsce dokładnie nie znane, cel przybycia w tamte miejsce wyjawi się wraz z rozwinięciem fabuły. :)
Kto zaczyna?
P.S. Tylko nie przesadzajcie trochę ze swoimi umiejętnościami i tytanami. :wink:
Ostatnio edytowano sobota, 27 lipca 2013, 09:35 przez Goździk, łącznie edytowano 1 raz
Goździk
 
Posty: 144
Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 17:07

Postprzez » środa, 24 lipca 2013, 15:19

 

Re:

Postprzez Angel4 » środa, 24 lipca 2013, 16:07

Wnioskuję za zmianą tytułu. To moim zdaniem jest niemal jak zdrada, porzucenie pierwszej Areny, na rzecz kolejnej. Jestem bardzo przywiązana do tamtego wątku i nie podoba mi się pomysł tworzenia kolejnej kopii.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Arena 2

Postprzez BlackRose » środa, 24 lipca 2013, 16:19

Angel4 napisał(a):Jestem bardzo przywiązana do tamtego wątku i nie podoba mi się pomysł tworzenia kolejnej kopii.

Zgadzam się z tym. Trzy opowiadania to jak dla mnie za dużo na jednym forum. Tym bardziej, że to pierwsze (Arena), tak jak powiedziała Angel, będzie 100% kopią tego.. Po co w dwóch wątkach pisać o tym samym (Na 10 serii jest przynajmniej jakaś znaczna różnica pomiędzy nią o Areną).
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Arena 2

Postprzez Fabia114 » środa, 24 lipca 2013, 17:34

Goździk, jak chcesz to możesz pisać z nami w 10s Huntik. To jest jak psycho-Arena, tylko opowiadania są krótsze itp. Niedługo kończymy 3 misje. :)
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Arena 2

Postprzez Goździk » środa, 24 lipca 2013, 18:03

Chodziło mi o to, że tamta arena już wygasła. A żadnego PBF Huntik nie ma. :( Więc chciałem zrobić coś w tym stylu. Chyba, że pojawiłby się osobny dział na takie coś. Walki, misje, dla urozmaicenia ranking najlepszych łowców czy coś. Może by wypaliło! Dziwne, że nikt nie zrobił Huntikowej gry. To jest według mnie jedyna normalna kreskówka. A tak mało o niej słychać... :(
Goździk
 
Posty: 144
Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 17:07

Re: Arena 2

Postprzez BlackRose » środa, 24 lipca 2013, 19:44

Goździk napisał(a):Chodziło mi o to, że tamta arena już wygasła.

Czy ja wiem, czy "wygasła". Moim zdaniem bardziej chodzi o to, że mało osób się na niej udziela, a w dwie osoby nudno się pisze, dlatego bardzo żadko się na niej udziela. Przez to właśnie można mieć wraże, iż ona... jest już nieaktywna..
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re:

Postprzez Angel4 » czwartek, 25 lipca 2013, 06:55

Arena. Nigdy. Nie. Wygaśnie. Zapamiętaj to sobie raz na zawsze, że dopóki ja tutaj jestem, Arena może być co najwyżej mało uczęszczana, ale nigdy nie wygaśnie, choćbym miała pisać tam sama. A nawet jeśli, to zakładając ten wątek wybrałeś najgorsze z możliwych rozwiązań. Uważasz, że jeśli przeniesiemy się na ,,drugą (a właściwie trzecią) Arenę", to to coś da? Wręcz przeciwnie, cała sytuacja się powtórzy. Dlatego jedynym sposobem na ożywienie Areny jest udzielanie się na niej, ale jeśli nie wszyscy chcą, no to cóż. Ale ja nie pozwolę tworzyć substytutu Areny, jako wyjścia z sytuacji braku aktywności. Twórz sobie ten PBF, ale do cholery zmień tytuł. To tyle w tym temacie.
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Arena 2

Postprzez Goździk » czwartek, 25 lipca 2013, 07:48

Dobra, dobra. Spokojnie, nie wściekaj się. Nudzi mi się ostatnio, więc robię wszystko, aby czymś się zająć. Choć teraz to przemyślałem i stwierdzam, że jednak to mój błąd! Nie pomyślałem o tym wszystkim. Ale cóż zrobić z tym wątkiem? Zróbmy z tego taką arenę, że będziemy tu wyładowywać emocje. Wkurzycie się na mnie, to do tego wątku i piszcie, jaki jestem głupi. :D Albo i nie... :? Sami zdecydujcie... :?
Goździk
 
Posty: 144
Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 17:07

Re: Arena 2

Postprzez BlackRose » czwartek, 25 lipca 2013, 09:24

Hmm - ja chyba wiem co możemy w tym temacie robić. Moją propozycją jest prowadzenie tutaj jedynie walk 1 na 1. Takich, jak w niektórych momentach na Arenie (np. w czasie testów postaci Oli i Sunshine [wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi, a tym niewtajemniczonym później wyjaśnię, oki?]). Do tych walk oczywiście będą potrzebne tytany, ale o tym też pomyślałam. Wystarczy, że wykorzystamy tytany z "Twój tytan". Te, które sami wymyśliliśmy i te, że tak powiem, "niechciane" xD . Ewentualnie również te występujące w Huntiku. Zaklęcia rzecz jasna także będą z Huntika no i za pozwoleniem Goździka z jego tematu o zaklęciach. Co Wy na to?
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Arena 2

Postprzez Goździk » czwartek, 25 lipca 2013, 09:41

Pozwalam na wykorzystanie mocy z mego tematu. :) Ale Black ma fajny pomysł. To będzie taka sala nr 2 na pełnej arenie. Jak w szpitalu. :D (sala nr 1, 2, 3,4...). Ale ja się nie mieszam, często wchodzą mi do głowy głupie pomysły... :cry:
Goździk
 
Posty: 144
Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 17:07

Re: Arena 2

Postprzez MsLight » czwartek, 25 lipca 2013, 10:42

Taki był pierwotny zamysł pierwszej Areny, ale z naszym talentem do offtopu długo się nie uchował. Popieram pomysł Rose :)
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Arena 2

Postprzez BlackRose » czwartek, 25 lipca 2013, 12:52

Goździk napisał(a):Pozwalam na wykorzystanie mocy z mego tematu. :)

Dzięx ;D . To bardzo miłe z Twojej strony.
Fajnie, że przypadł Wam do gustu mój pomysł. Poczekajmy jednak na opinię reszty i zadecydujmy czy warto.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Arena 2

Postprzez Angel4 » czwartek, 25 lipca 2013, 18:09

No ok, aczkolwiek nadal jestem za zmianą tytułu. Chociaż nie jestem pewna, czy się da...
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Arena 2

Postprzez BlackRose » czwartek, 25 lipca 2013, 18:32

Obawiam się, że się nie da. Chciałam raz zmienić tytuł założonego przez siebie tematu niestety nie znalazłam sposobu na zrobienie tego..
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Walki 1vs1.

Postprzez Goździk » piątek, 26 lipca 2013, 15:48

Spróbuję zmienić tytuł.
Ma ktoś ochotę na walkę PvP -> 1v1?
Goździk
 
Posty: 144
Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 17:07

Re: Arena 2

Postprzez Fabia114 » piątek, 26 lipca 2013, 16:08

Ja, chętnie z tobą powalczę :wink:
I tak, można zmienić tytuł. Po prostu najedź na pierwszy post w Arenie i po prawej masz zmień. Tam możesz zmienić post i nazwę wątku. Wiem, bo sama próbowałam i wyszło.
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Arena 2

Postprzez BlackRose » piątek, 26 lipca 2013, 16:14

Och - ja też chętnie bym z Tobą zawalczyła.
I jeszcze jedno, bo zapomniałam: Proponowałabym ustalić maksymalną liczbę tytanów (wcześniej przez siebie wybranych) wybranych, których będziemy używać w walce. Tak samo zaklęć (również wcześniej wybranych [według mnie wtedy walki będą ciekawsza]). Potrzebne jest to, gdyż bez tych ograniczeń moglibyśmy walczyć i walczyć bez końca (a na pewno ktoś chciałby jeszcze zawalczyć), a tak, kiedy tytany i maksymalna liczba mocy komuś zabraknie, wtedy przegrywa. Zgadzacie się z tym?
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Arena 2

Postprzez Fabia114 » piątek, 26 lipca 2013, 16:36

BlackRose napisał(a):Och - ja też chętnie bym z Tobą zawalczyła.

Spokojnie, przyjdzie czas:D Na walkę z tobą muszę obmyślić dobrą strategie 8-)

BlackRose napisał(a): a tak, kiedy tytany i maksymalna liczba mocy komuś zabraknie, wtedy przegrywa. Zgadzacie się z tym?

Ok, ale w przypadku tytana będzie trudniej, bo nie może jedno zaklęcie go zlikwidować, nie? A jak z mocami? Raz rzucone i już? Może limit np. każdej mocy można użyć 2-3 razy, ale tytana raz.
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Arena 2

Postprzez BlackRose » piątek, 26 lipca 2013, 17:07

Jedno zaklęcie nie, ale drugi tytan owszem ;).

Tytana właśnie mi chodzi, że tylko raz użyć. Odesłanego w czasie walki raczej nie da się z powrotem wezwać. Oczywiście tylko tytanów będziemy mogli w czasie walki kilku wezwać (nieważne w jakiej kolejności i ilu na raz).

Co do limitu to ok, ale limit używanych kilkakrotnie zaklęcia też niech ma "limit". Czyli np. wybrałam sobie trzy zaklęcia (rzecz jasna do walk będziemy sobie wybierać więcej) - Burzę błysków, Falę ostrzy i Hiperskok. "Limit limitu" (wiem, że to głupio brzmi, ale inaczej tego nie potrafię ująć...) wynosić będzie np. 10. Wciągu walki użyłam 4 razy Hiperskoku, 3 razy Fali ostrzy i 3 razy Burzy błysków - łącznie 10 i tyle, już zaklęć używać nie mogę. Można powiedzieć, że używanie mocy będzie trzeba dobrze przemyśleć, aby zbyt szybko nam się nie skończyły ;D. Czy może być coś takiego, czy ma ktoś jeszcze lepszy pomysł?
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Arena 2

Postprzez Goździk » sobota, 27 lipca 2013, 09:34

Pasuje mi ten limit. Ale pamiętaj, że moce i tytani to tylko uzupełnienie do zwykłych umiejętności. Ale tytany i moce mogą być z tematów z projektami? A, przydałby się MG opisujący skutek naszych przemyśleń.
Goździk
 
Posty: 144
Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 17:07

Postprzez » sobota, 27 lipca 2013, 09:34

 

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron