Kilka słów o sobie ;)

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez NinaVale » wtorek, 25 lutego 2014, 15:11

BlackRose napisał(a):Hejka! Miło poznać - no jakby inaczej :D. Mam niezmierną nadzieję, że zabalujesz tutaj baaaaaaaaaaaardzo długo. :)
NinaVale napisał(a):jestem Nina, niegdyś znana jako Nina-san oraz JaneEyre0

Czytałam twoje opowiadania! Ba! Nawet komentowałam ^ ^ . Nie wiem, czy będziesz mnie jeszcze kojarzyć tak z nicku - hitsuola1997 (prowadziłam opowiadanie o Denie).

Oczywiście, że pamiętam i myślalam już kurczę, że odeszłaś z fandomu. Jakby co jest w "fanfiction" w dziale znaczy się link do mojego bloga :D
To tak jakby były we mnie dwie zupełnie różne Anie. Nieraz przychodzi mi na myśl, że dlatego zapewne jestem takim niespokojnym duchem! -Ania z Zielonego Wzgórza
Bo wszyscy, w taki czy w inny sposób, jesteśmy szaleni.-Weronika Postanawia Umrzeć.
Avatar użytkownika
NinaVale
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 1 lutego 2014, 21:11
Lokalizacja: Wro

Postprzez » wtorek, 25 lutego 2014, 15:11

 

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez magda_326 » wtorek, 25 lutego 2014, 15:53

Witam! Jestem Magda. Mam 11 lat. Wydaje mi się, że jestem tu najmłodsza. Lubię Huntik jak i Code Lyoko. To są moje ulubione kreskówki. Po mnie tego nie widać, że mam 11 lat, ale zachowuje się jak zawsze. Mieszkam na Podlasiu. Mam nadzieję, że polubię te forum. Wcześniej go czytałam, gdy czekałam długo na aktywację konta. Podziwiam waszą mądrość o Huntiku. Pozdrawiam! ;)
Avatar użytkownika
magda_326
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 5 stycznia 2014, 13:59

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez BlackRose » wtorek, 25 lutego 2014, 16:27

Miło mi Cię powitać Magdo. :) Z pewnością polubisz to forum i użytkowników udzielających się na nim.
"(...) - Kathy! Już po wszystkim Kathy!
- John! Ale on cię postrzelił w serce!
- ... Khe... Nic mi nie będzie. Ja nie mam serca.
- Ale John, do twojej informacji.. Wszyscy mają serce.
- Ale Kathy, moje serce należy do ciebie.
- To ja jestem ranna? (...)" xD
Avatar użytkownika
BlackRose
 
Posty: 2164
Dołączył(a): sobota, 26 stycznia 2013, 12:12

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez magda_326 » wtorek, 25 lutego 2014, 17:21

Również tak myślę :D
Avatar użytkownika
magda_326
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 5 stycznia 2014, 13:59

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Angel4 » czwartek, 27 lutego 2014, 13:53

omg ile nowego ludu! dawno tyle nie było :P
Witam nowych, jak chcecie coś o mnie wiedzieć, to czytajcie albo pytajcie, nie będę się przedstawiać po raz 34502387.
Magda, już Cię lubię ^^ fan Kodu Lyoko nie może być niefajny :D
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez MsLight » sobota, 1 marca 2014, 12:37

Hej, NIna :D Mnie już trochę znasz :wink:
magda_326 napisał(a):Witam! Jestem Magda. Mam 11 lat. Wydaje mi się, że jestem tu najmłodsza. Lubię Huntik jak i Code Lyoko. To są moje ulubione kreskówki. Po mnie tego nie widać, że mam 11 lat, ale zachowuje się jak zawsze. Mieszkam na Podlasiu. Mam nadzieję, że polubię te forum. Wcześniej go czytałam, gdy czekałam długo na aktywację konta. Podziwiam waszą mądrość o Huntiku. Pozdrawiam! ;)

Miło poznać :) Ostatnio Code Lyoko puścili znowu w telewizji, więc moje młodsze ciągle oglądają i mam okazję sobie trochę poprzypominać :wink:
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » sobota, 1 marca 2014, 12:59

Witam nowych użytkowników. Bardzo cieszymy sie, ze do nas dołączyłyście :wink:
PS: przepraszam, za tak długo mnie nie było, ale do kwietnia mam urwanie głowy.
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez ann » niedziela, 20 lipca 2014, 19:23

Cześć Wam! Mówcie mi Ania/Ann. Mam trzynastkę, pochodzę z Wietnamu (rodzice) (no i moje formalne imię to Nhat Anh), ale urodziłam się w Warszawie. Interesuję się ogólnie kreskówkami i znam sporą listę tych, które leciały od 2005. Maniakalnie lubię porządkować informacje o serialach i uwielbiam wyłapywać błędy twórców. Miło mi, że mogłam dołączyć. ;)
ann
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2014, 19:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez MsLight » poniedziałek, 21 lipca 2014, 08:29

Hej, Ann :)
A jakie kreskówki lubisz najbardziej?
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez ann » poniedziałek, 21 lipca 2014, 08:52

Uhh. Musiałabym się namęczyć. ;) Mam wszystko wypisane na ścianie w pokoju. Ogólnie to: Huntik, Xiaolin Showdown, Kod lyoko, Ultimate Spiderman, lubię serię smoków wytwórni DraemWorks, jakiś kawał czasu temu zainteresowanie przekierowałam na Hot Wheels Battle Force 5 i Bakugany ( seria 1,2,3), nie gardzę serią Pound Puppies (wiem, wiem, ale te psy są strasznie śmieszne), Pokemony też oglądałam... :)
ann
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2014, 19:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » wtorek, 22 lipca 2014, 19:53

Uwielbiam Spider-mana! Myślę ze się dogadamy :D Miło cie poznać :wink:
Ogólnie oglądam wszystkie filmy/seriale Marvella. Obejrzyj sobie Avengers Zjednoczeni.
Co do pająka,to pewnie tez nie możesz doczekać się 3 serii, co? :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez ann » środa, 23 lipca 2014, 09:38

Tak oczywiście. W Ameryce premiera będzie pierwszego września (tak słyszałam) :(. To oznacza, że w Polsce będzie jakoś tak w nowym roku...
Avengersów oglądałam od dawna, ale nie przywiązałam się. Głównie przez Starka. Nadal jestem przyzwyczajona do jego wyglądu za czasów młodości z Iron Man Armored Adventures. No i do charakteru też. Kiedyś blaszak nie miał problemów ze swoim ego tylko skupiał się na odnalezieniu ojca (tak samo jak Lok) ;). A teraz to posiadacz wielkiego majątku i bla bla bla...
ann
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2014, 19:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » środa, 23 lipca 2014, 16:19

ann napisał(a):Tak oczywiście. W Ameryce premiera będzie pierwszego września (tak słyszałam) . To oznacza, że w Polsce będzie jakoś tak w nowym roku...

Ale będzie! I to jest najważniejsze :D

ann napisał(a):Avengersów oglądałam od dawna, ale nie przywiązałam się. Głównie przez Starka. Nadal jestem przyzwyczajona do jego wyglądu za czasów młodości z Iron Man Armored Adventures. No i do charakteru też. Kiedyś blaszak nie miał problemów ze swoim ego tylko skupiał się na odnalezieniu ojca (tak samo jak Lok) ;). A teraz to posiadacz wielkiego majątku i bla bla bla...

Jakoś nie zwróciłam na to uwagi, może dlatego, ze bardziej ciekawi mnie postać Czarnej Wdowy :wink:
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez ann » środa, 23 lipca 2014, 17:41

Naprawdę?! To była jedna z najbardziej bolesnych zmian... Ale każdy jest inny. No trudno. Bardzo źle reaguję na zmianę/dorastanie bohaterów. Przeżyłam koszmar z Jak wytresować smoka 2, i strasznie się obawiam tego samego w serialach. Może lepiej że Huntik na razie nie ma kontynuacji... Zniszczono tyle dobrych kreskówek... Kod lyoko Ewolucja, Młodzi tytani Akcja, no i Xiaolin Chronicles. Smutek i rozpacz... :( To tylko przykłady nowych "ulepszonych" produkcji. Gdyby huntik miało spotkać to samo... Strach myśleć
ann
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2014, 19:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » czwartek, 24 lipca 2014, 14:56

Ja byłam na początku rozczarowana starszymi wcieleniami bohaterów z Young Justice (2 sezon), ale powiem ci, ze jak oglądałam kolejne odcinki, to przekonałam się do tych zmian. Obejrzyj ten serial, a zobaczysz, ze nie wszystkie zmiany niszczą :wink:
ann napisał(a):Gdyby huntik miało spotkać to samo... Strach myśleć

Miejmy nadzieję, ze nie, ale kto wie...
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez MsLight » poniedziałek, 28 lipca 2014, 13:08

O nie, przywołałaś traumatyczne wspomnienie Code Lyoko Ewolucji... :shock:
Huntik tak nie skończy, nie zgodzę się na to :wink:
MsLight
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore.
Avatar użytkownika
MsLight
 
Posty: 2775
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 15:13

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez ann » środa, 30 lipca 2014, 21:12

Też zauważyłaś, co? Jestem nadal po sporym załamaniu.... Na Kod Lyoko też się nie zgodziłam i jakoś zamierzają zrobić 2 serię. Ale Rainbow raczej nie pozwolą tak tego zepsuć... A z resztą jak znaleźć tak dobrych aktorów na rolę drużyny Huntik? PS Jesteś zalogowana na jakimś forum o Kod Lyoko?
ann
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2014, 19:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Angel4 » wtorek, 5 sierpnia 2014, 19:41

sorki, że tak późno, ale długo mnie nie było. Również witam serdecznie.

ann napisał(a):lubię serię smoków wytwórni DreamWorks


AAAAAAAAAA fanka smoków! już cię uwielbiam ^^
polecam: http://jakwytresowacsmoka.wikia.com/wik ... Smoka_Wiki (bez urazy, ale teraz to jest całe moje życie)

ann napisał(a):Przeżyłam koszmar z Jak wytresować smoka 2


a co konkretnie Ci się nie spodobało?
Do you believe in magic?

Olej szkołę, zostań ninja!

Eret: What game are you playing?
Czkawka: Game of thrones.


cracki rządzą :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Angel4
 
Posty: 3404
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2011, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez Fabia114 » środa, 6 sierpnia 2014, 07:34

Angel, tak wychwalałaś 2 cześć JWS, ze poszłam to obejrzeć i muszę powiedzieć, ze bardzo mi sie podobało :D
,, Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu."
Avatar użytkownika
Fabia114
 
Posty: 2521
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:15

Re: Kilka słów o sobie ;)

Postprzez ann » środa, 6 sierpnia 2014, 19:49

Oj. Zmiana wyglądu Czkawki. Był taki, teraz siaki... Mówiłam. Ciężko przyzwyczajam się do zmian
ann
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2014, 19:15

Postprzez » środa, 6 sierpnia 2014, 19:49

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się ;)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron