Oferta pracy dla zainteresowanych

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Marlenka33 » środa, 28 października 2015, 09:26

Dość długo szukałam mężowi pracy ale chyba znalazłam w końcu coś co mu się spodoba http://zpue.pl/o-firmie/praca/zpue-sa.html Zgodne z jego zainteresowaniami więc niech działa Może i wam się przyda.
Marlenka33
 
Posty: 85
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 06:39

Postprzez » środa, 28 października 2015, 09:26

 

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Kopira » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 23:05

Wiele osób szuka teraz pracy i później i tak wyjeżdżają zagranicę do pracy. Dlaczego? Bo lepsze zarobki i warunki pracy. Teraz bardzo opłacalne jest zajmowanie się osobami starszymi np na terenie Niemiec. Do takiej pracy warto jednak wyjeżdżać np z taką firmą bo wiesz, że pieniądze będą zawsze na czas i do kogo konkretnie Cię skierują :) To jest bardzo istotne bo wiesz czy dasz rade czy też nie
Kopira
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 24 sierpnia 2016, 14:49

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Pabo135 » czwartek, 12 stycznia 2017, 14:17

Teraz to ciężko znaleźć prace.
Pabo135
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 12 stycznia 2017, 13:11

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Iwo2 » środa, 15 lutego 2017, 15:36

Jak komuś zależy, to znajdzie pracę. Już samo to, że to Ty szukałaś mężowi pracę, brzmi dla mnie co najmniej dziwnie. To on powinien szukać. Czasami trzeba się dokształcić, zrobić jakiś kurs, zmienić branżę. I trzeba znać swoje prawa, żeby wiedzieć, kiedy powinna być podpisana umowa itp. Dlatego bardzo przydatny jest: https://poradnikpracownika.pl/ . Polecam, bo jest tam dużo przydatnych informacji.
Iwo2
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 28 grudnia 2016, 20:28

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Dzennika5 » niedziela, 2 lipca 2017, 15:27

Po co szukać ofert pracy, najlepiej samemu sobie ją wytworzyć. Lepiej szukać sposobów jak zarobić. Np. jednym z ciekawszych i mega wygodnym sposobów na zarabianie jest praca przez internet. Robisz prace kiedy masz czas i chęcie. Jezeli cos Ci wypadnie to poprostu przesuwasz prace na poźniej. Możesz wszedzie zabrac ze soba laptopa i pracować gdzie Ci sie podoba. Umożliwia to sieć afilacyjna MyLead i specjalne programy partnerskie dedykowane osobom mającym swoje blogi fp na facegbooku itp.
Dzennika5
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 14 czerwca 2017, 10:57

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Kirqus » środa, 5 lipca 2017, 06:01

Dziwnie wygląda ta oferta? Na czym to dokładnie polega bo na blogu nie jest to wyjaśnione.
Kirqus
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 5 lipca 2017, 05:46

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez piqul26 » piątek, 14 lipca 2017, 17:03

Takie oferty powinny być od razu usuwane z forum.
piqul26
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 14 lipca 2017, 16:58

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez julies » środa, 2 sierpnia 2017, 06:14

Zgadzam się to jest zwykłe oszukiwanie ludzi.
julies
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 2 sierpnia 2017, 06:08

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Wąski » piątek, 4 sierpnia 2017, 07:07

Do końca się nie znam, ale faktycznie jeżeli taka oferta to naciąganie i oszukiwanie to powinny być raz dwa usuwane - nie ma miejsca na ścieme!
Wąski
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 1 sierpnia 2017, 12:19

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Enditer » niedziela, 1 października 2017, 14:40

Najlepiej moim zdaniem zanim znajdziecie jakąś pracę jest sprawdzić opinie o pracodawcy. Jesli nie wierzycie to sprawdźcie sobie tutaj http://interaktywnie.com/biznes/newsy/b ... cie-255821 . Opinie wystawiane przez pracowników dajen firmy są bardzo rzetelnym źródłem informacji o niej!
Enditer
 
Posty: 18
Dołączył(a): poniedziałek, 18 września 2017, 21:53

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez FrankieeFran » piątek, 13 października 2017, 09:24

Ja to jestem raczej za własną firmą. Jeżeli nie umieciecie znaleźć pracy albo sądzicie, że nie zarabiacie tyle ile powinniście zarabiać to załóżcie swoje firmy. Wszystko będzie w waszych rękach. Polecam również dla ludzi ze sporym kapitałem inwestycje w nieruchomosci finansowe, na tym również można świetnie zarobić. Jeżeli zdecydujcie się na takich ruch to przyda wam się firma Status - administratorzy nieruchomości warszawa. Zajmą się za was wieloma sprawani dotyczącymi zarządzaniem nieruchomości mieszkaniowych
FrankieeFran
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 5 października 2017, 06:18

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Papoq45 » piątek, 20 października 2017, 09:06

Zgadzam się pracując na własną działalność można zarobić najwięcej.
Papoq45
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 20 października 2017, 08:47

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Podkulony » sobota, 21 października 2017, 09:47

Gorzej jak się nie trafi z taką działalnością, wtedy można wiele stracić
Podkulony
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 17 października 2017, 18:08

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Marecki133 » sobota, 21 października 2017, 13:02

Myślę, że jesteś bardzo nieodpowiedzialną żoną, jeżeli zamiast mieć nadzieję, ze Twój mąż dostanie pracę rozsyłasz po cudzych forach linki z pracą, żeby robić mu potencjalną konkurencję. PS. studencie z działu HR - robisz to źle.
Marecki133
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 21 października 2017, 12:59

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Balonikk » czwartek, 26 października 2017, 12:48

Zawsze, jak ktoś szuka jakiejś dodatkowej gotówki to warto pomyśleć o giełdzie - https://www.tms.pl/ . Inwestowania można się nauczyć. Nawet u nich mozna zrobić sobie bezpłatne szkolenie z inwestowania. Wiadomo, że nikt nie mówi, że to ma traktowane jako praca (choć wiele osób tak żyje), ale jak jakiś grosz dodatkowo w miesiącu wpadnie to zawsze dobrze.
Balonikk
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 26 października 2017, 12:44

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Enditer » piątek, 3 listopada 2017, 00:49

A ja mam do was pytanie czy orientujecie sie może, gdzie i w jaki sposób Hostessy zlecenia sobie wynajdują? Chciała bym spróbować takiej pracy ale nie bardzo wiem gdzie szukać właśnie ciekawych zleceń ;d
Enditer
 
Posty: 18
Dołączył(a): poniedziałek, 18 września 2017, 21:53

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez EmmiliaF » wtorek, 14 listopada 2017, 21:45

Może zainteresujecie się również pracą jako modelka lub hostessa? Uwazam ze to bardzo interesujaca i dobrze platna praca. Polecam ten blog https://papilioagency.com/blog-wpis/roz ... ranzowych/ jezeli chcecie poczytać coś na ten temat
EmmiliaF
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 29 października 2017, 07:59

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez SteffAnja » środa, 22 listopada 2017, 08:26

Ja jestem za otwarciem wlasnego biznesu. Moze też praca w państwówce ale u prywaciarza już nigdy. Mam same złe doświadczenia z takimi pracami. Mysle nad wlasnym biznesem gastronomicznym. Moze wlasna cukiernia? Już wyposażenie mam ogarnięte ze sklepu http://savpol.pl . Wyposażają oni właśnie tego typu lokale
SteffAnja
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 2 listopada 2017, 09:30

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez chelsea » środa, 29 listopada 2017, 11:46

To jest zdecydowanie temat dla specjalisty z tego obszaru. Samemu raczej lepiej się za to nie zabierać...
Gdy otworzyłem oczy byłem już po drugiej stronie ściany - na dnie głębokiej studni.
chelsea
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 25 listopada 2017, 20:48

Re: Oferta pracy dla zainteresowanych

Postprzez Aśka » czwartek, 7 grudnia 2017, 08:56

Moim zdaniem tak generalnie ciekawych ofert pracy na naszym rynku dziś nie brakuje. Na pewno ciekawą opcją wydaje mi się praca w Niemczech z http://poloniacare24.pl/ w charakterze opiekunki osób starszych. Można tutaj bowiem liczyć nie tylko na ciekawe warunki zatrudnienia, ale jednocześnie również wynagrodzenie jest nader atrakcyjne.
Aśka
 
Posty: 22
Dołączył(a): sobota, 2 września 2017, 11:38

Postprzez » czwartek, 7 grudnia 2017, 08:56

 

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron