Jak walczyć z bezsennością?

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez aniolekk » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 20:33

Jak walczyć z bezsennością, czy znacie jakieś sprawdzone metody? Chodzi zwłaszcza o zbyt częste budzenie się w nocy.
Historia jest jak kuchenny zlew. Wszystko się kręci, po czy prędzej czy później wpada do odpływu. Coś idzie w zapomnienie, coś zostaje przeinaczone, a coś innego zatuszowane.
aniolekk
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 13 stycznia 2018, 18:20

Postprzez » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 20:33

 

Re: Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez Wirtuzi » wtorek, 16 stycznia 2018, 08:20

Mi pomaga picie melisy przed snem.
Wirtuzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 16 stycznia 2018, 08:10

Re: Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez userone » wtorek, 16 stycznia 2018, 11:58

Ja również czekam na jakieś propozycję dotyczące tego tematu bo od dłuższego czasu również mam problem ze snem :/
userone
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 16 stycznia 2018, 11:56

Re: Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez sili31 » wtorek, 16 stycznia 2018, 21:47

Szczerze powiedziawszy, to nie mam w tym temacie zbyt obszernej wiedzy... Dlatego też trochę ciężko będzie mi tu pomóc...
To, co jedni uważają za skończone, dla innych jeszcze trwa.
sili31
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 11 stycznia 2018, 22:29

Re: Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez mateoo » niedziela, 21 stycznia 2018, 18:44

Słyszałem, że oleje konopne bardzo dobre są w walce z bezsennością na szczęście takich problemów nie mam, ale mozesz sprawdzic ile w tym prawdy :)
mateoo
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 21 stycznia 2018, 18:42

Re: Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez nastka » piątek, 23 lutego 2018, 19:25

Mi przy regularnym stosowaniu pomógł tonik biovital. Chyba to przez stresy miałam taki okres, że albo nie mogłam w ogóle zasnąć albo niby przysnęłam i budziłam się po ok. godzinie i potem ciężko było zasnąć. Wstawałam umęczona po nocy, a tu cały dzień człowiek musi mieć siłę. A sięgnęłam właśnie po biovital bo moja mama go pije więc jest sprawdzony. Wzmacnia organizm i że tak powiem, koi nerwy. Czułam się taka spokojniejsza i zaczęłam lepiej sypiać.
nastka
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 23 lutego 2018, 14:54

Re: Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez hawusia » poniedziałek, 15 lutego 2021, 12:14

Przyznam szczerze, że próbowałam wielu różnych rozwiązań i na chwilę obecną najlepiej sprawdził mi się olejek cbd, który zamówiłam z tego sklepu: https://legalweed.pl/olejki-cbd Dzięki jego stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę przy zasypianiu i w końcu nie odczuwam zmęczenia po nieprzespanej nocy ;)
hawusia
 
Posty: 151
Dołączył(a): piątek, 11 maja 2018, 19:00

Re: Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez fabregasowa » wtorek, 2 marca 2021, 14:51

U mnie przełomowe okazało się regularne stosowanie olejku konopnego. Jeśli macie problemu z bezsennością to koniecznie musicie spróbować tego produktu ;) Ja zamawiałam go akurat z tej oferty: https://hempmont.pl/kategoria-produktu/olejki-cbd/ i szczerze mogę polecić Wam tą stronkę Jestem przekonana, że poczujecie różnicę w jakości snu kiedy spróbujecie tego suplementu.
fabregasowa
 
Posty: 223
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2018, 20:38

Re: Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez mayczak » niedziela, 28 listopada 2021, 16:32

Także od dłuższego czasu wspomagam się olejkami CBD. Pomagają nie tylko zredukować stres, ale także lepiej spać. Chociaż ostatnio natrafiłam na artykuł, który podkusił mnie do hodowli konopi, abym mogła z listków tej rośliny robic sobie napar na uspokojenie. Powiem szczerze, że działa lepiej niż właśnie te olejki. Wystarczy, że kupisz nasionka https://panpestka.pl/ i poczekasz kilka tygodni na rozwój rośliny :)
mayczak
 
Posty: 232
Dołączył(a): środa, 28 marca 2018, 22:36

Re: Jak walczyć z bezsennością?

Postprzez almanisac3 » wtorek, 30 listopada 2021, 15:47

W jaki sposób Wy walczycie z bezsennością?

https://www.rudzianin.pl
almanisac3
 
Posty: 208
Dołączył(a): piątek, 13 października 2017, 10:10

Postprzez » wtorek, 30 listopada 2021, 15:47

 


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron