Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez jerry3 » środa, 24 stycznia 2018, 15:04

Marchewki zeby osłodzić dietę? Przecież to jest genialne! Dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłem...
jerry3
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 24 stycznia 2018, 15:02

Postprzez » środa, 24 stycznia 2018, 15:04

 

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez werka601 » środa, 7 marca 2018, 14:04

Dzięki wielkie za ciekawe porady :) Przydadzą się ;)
werka601
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 7 marca 2018, 14:04

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez aniaola37 » piątek, 23 marca 2018, 13:02

Każdy zasługuje na jakiś dzień w którym może zjeść coś słodkiego. Ja robię sobie coś takiego raz w tygodniu. Kupuję lukier i polewy na stronie https://www.sklep.savpol.pl i robię sobie jakieś babeczki albo torcik bezowy, którym się potem zajadam :)
aniaola37
 
Posty: 39
Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2016, 13:31

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez mayczak » środa, 28 marca 2018, 22:40

Jak osłodzić sobie codzienną dietę? Ja, nie lubię słodyczy, za to uwielbiam fast foody. Dlatego też raz na kilka tygodniu daję się namówić na zakup jedzenia nie znajdującego się w moim jadłospisie. Ubóstwiam szczególnie pizzę z http://wroclaw.pizzerianocna.pl/#promocje - często są w niej organizowane przeróżne promocje, z których nie boję się korzystać (pozwalają sporo zaoszczędzić).
mayczak
 
Posty: 232
Dołączył(a): środa, 28 marca 2018, 22:36

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez Fedora » sobota, 14 kwietnia 2018, 12:13

Świetne smakołyki mam w diecie zaplanowanej przez ten gabinet - http://gpsd.pl/
Naprawdę wiedzą jak stworzyć plan którego łatwo się trzymać
Fedora
 
Posty: 177
Dołączył(a): wtorek, 4 października 2016, 17:23

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez sieradzki22 » niedziela, 15 kwietnia 2018, 14:15

Bardzo ciekawe i trafne spostrzeżenia. Ciekawie się to wszystko czyta.
Postęp ludzkości przebiega wolno, ale równomiernie.
sieradzki22
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2018, 21:10

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez metalurgia » poniedziałek, 21 maja 2018, 14:41

Moim zdaniem lepiej nie osładzać diety, bo mogą z tego wyjść problemy. W końcu po to jesteśmy na diecie, żeby cukru nie dorzucać. Ale też dieta to nie rezygnacja z kilkunastu produktów już tak na zawsze, bo co zjemy kiedyś coś przypadkiem i bardzo prawdopodobne że dopadną nas pewne problemy trawienne. Dobrze, że teraz jest w aptece Intesta dostępna bez żadnej recepty i można śmiało ją dołączyć do swojej diety
metalurgia
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 20 listopada 2017, 11:37

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez Janush » piątek, 25 maja 2018, 08:55

Proponuję soki i koktajle z warzyw i owoców... owoce to zawsze naturalna słodycz i jednocześnie zdrowa. :) Warto jednak postawić na wyciskarkę wolnoobrotową, a nie na sokowirówkę. Sokowirówka i blender utlenia napój, pozbawia go dużej części witamin i wartości odżywczych. Poza tym nie radzi sobie z wieloma warzywami czy owocami. My postawiliśmy na wyciskarkę wolnoobrotową MUKE. Sokowirówki są bardzo głośne. Wyciskarki wolnoobrotowe są cichsze, Muke jest jednym z cichszych modeli na rynku. Wyciskarki często są ciężkie i zajmują wiele miejsca (szczególnie poziome modele). Pionowa Muke jest prostokątna, więc nie zajmuje wiele miejsca i jako jedyna wyciskarka na rynku pozwala się złożyć do szafki kuchennej.
Janush
 
Posty: 24
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 08:23

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez jackwelss39 » środa, 27 czerwca 2018, 17:43

Bardzo można sobie ułatwić codzienną dietę ;) Dla mnie najgorsze jest praktyczne codzienne kupowanie niezbędnych składników na obiady, śniadania i kolacje, oraz samo ich przygotowywanie. Myślę teraz nad cateringiem dietetycznym. Czytałem już wiele artykułów na https://jakiepudelko.pl/blog na właśnie temat diety pudełkowej. Na pewno jest to mega wygodna rzecz
jackwelss39
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2017, 17:15

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez Fedora » piątek, 25 stycznia 2019, 17:53

Udajcie się o tego gabinetu - http://gpsd.pl/
Dieta nie będzie katorgą, a przyjemnością :)
Fedora
 
Posty: 177
Dołączył(a): wtorek, 4 października 2016, 17:23

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez fabregasowa » środa, 16 września 2020, 12:41

Myślę, że najlepiej jest po prostu dokładnie liczyć kalorie wówczas można od czasu do czasu pozwolić sobie na coś słodkiego.
fabregasowa
 
Posty: 223
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2018, 20:38

Re: Jak osłodzić sobie codzienną dietę?

Postprzez almanisac3 » wtorek, 17 sierpnia 2021, 07:56

Jeżeli macie problemy z cukrzycą, to zdecydowanie chciałbym Wam polecić tabletki Redsugar, na obniżenie poziomu cukru we krwi, ponieważ sam z nich korzystam i jestem bardzo zadowolony z efektów. Jeżeli zastanawiacie sie dla kogo jest Redusugar , to wszelkie informacje znajdziecie w artykule na stronie.
almanisac3
 
Posty: 208
Dołączył(a): piątek, 13 października 2017, 10:10

Postprzez » wtorek, 17 sierpnia 2021, 07:56

 

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron