Alergie

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

Re: Alergie

Postprzez MargerYt » środa, 14 marca 2018, 10:41

Alergia to okropna sprawa. Sam mam, ale nie wiem na co, w każdym razie pomału mi się już zaczyna i przez najbliższe dwa, trzy miesiące będę cierpiał ehh...
MargerYt
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 14 marca 2018, 10:40

Postprzez » środa, 14 marca 2018, 10:41

 

Re: Alergie

Postprzez Bogodar11 » piątek, 16 marca 2018, 09:24

Moim zdaniem alergie da się tylko wyleczyć poprzez odczulanie. Uważam, że innego sposobu nie ma na wyleczenie się z tego.
____
stomatolog katowice
Bogodar11
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 13 marca 2018, 14:38

Re: Alergie

Postprzez Olipos » sobota, 17 marca 2018, 05:43

Martwi mnie że powoli zbliża się sezon na alergie :/
Olipos
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 17 marca 2018, 05:41

Re: Alergie

Postprzez symisymi » piątek, 30 marca 2018, 13:35

Na alergie wziewne najelpsze będą oczyszczacze powietrza, które redukują alergeny znajdujące się w powietrzu https://aero7.pl/oczyszczacze-dla-alergikow
Taki oczyszczacz może naprawdę pomóc w walce z alergią ;)
symisymi
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 22:00

Re: Alergie

Postprzez golgie » sobota, 31 marca 2018, 17:43

Najlepiej chyba zrobić sobie testy z krwi, ponoć są dokładniejsze
golgie
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2018, 17:37

Re: Alergie

Postprzez iryska2 » czwartek, 25 października 2018, 20:22

Bycie alergikiem to jednym słowem przechlapane. Tak jak ja muszę uważać najbardziej na roztocza, na nie jestem najbardziej uczulona. Tak jak w mieszkaniu to już od ponad roku wspomagam się https://www.wapteka.pl/allergoff-spray- ... ml-21851,p ; jest to spray do neutralizacji alergenów kurzu domowego; jest bezpieczny i używa się go raz na pół roku tylko i przez te 6 miesięcy ma się tę ochronę; ja nim spryskuję głównie miejsce tam gdzie śpię, łóżko, materac. Dywanów i zasłon już dawno się pozbyłam.
iryska2
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 24 maja 2018, 10:44

Re: Alergie

Postprzez baloo6 » środa, 23 stycznia 2019, 08:36

W alergiach to tez niektore kosmetyki przeszkadzaja. Szukalam dlatego dla siebie jakichs delikatnych kosmetykow. Do ciala odkrylam zel 7 ziol Hildegard Braukmann. Krem ma fajna konsystencje, szybko sie wchlania i widac po jedo uzyciu, ze skora jest nawilzona.
baloo6
 
Posty: 71
Dołączył(a): poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:33

Re: Alergie

Postprzez telofa » czwartek, 14 lutego 2019, 12:56

Przede wszystkim jak macie alergie to bądźcie pod stałą kontrolą lekarza.
telofa
 
Posty: 72
Dołączył(a): czwartek, 3 listopada 2016, 10:38

Re: Alergie

Postprzez mayczak » środa, 5 czerwca 2019, 14:20

Przy alergiach koniecznie musimy wybrać do naszej sypialni materac antyalergiczny, a w tym https://studiomaterace.pl/materac-piank ... sprezynowy artykule znajdziecie też info jaki będzie lepszy - czy sprężynowy czy piankowy. Osobiście mi bardziej podszedł sprężynowy i taki tez kupiłem. Mam zdrowy i spokojny sen. A to ważne dla naszego zdrowia.
mayczak
 
Posty: 232
Dołączył(a): środa, 28 marca 2018, 22:36

Re: Alergie

Postprzez aniaola37 » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 15:56

Najgorzej jak ktoś ma uczulenie na roztocze, których najwięcej jest w łóżku. Ostatnio czytałam bardzo ciekawy artykuł jak się ich pozbyć: https://dekorativa.pl/blog/jak-pozbyc-sie-roztoczy Może kogoś zaciekawi :)
aniaola37
 
Posty: 39
Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2016, 13:31

Re: Alergie

Postprzez 1ono1 » wtorek, 18 lutego 2020, 10:17

u mojej siostry zmiany alergiczne były bardzo widoczne na skórze, przez to wstydziła się wychodzić z domu i zawsze była znużona i smutna, obecnie korzysta z zabiegów w komorze hiperbarycznej Atamed zabiegi pomagają dotlenić cały organizm, dzięki czemu szybciej się regeneruje i oczyszcza, tlenoterapia hiperbaryczna nie tylko przyspiesza gojenie się ran skórnych, ale także zmniejsza stan zapalny, warto spróbować może i wam pomoże
1ono1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 25 października 2017, 19:05

Re: Alergie

Postprzez fabregasowa » wtorek, 21 lipca 2020, 08:55

Ja mam alergię na nikiel i do niedawna miałam problem z zakupem biżuterii, którą mogłabym swobodnie nosić. Na chwilę obecną świetnie sprawdza mi się biżuteria ze stali chirurgicznej, swoją zamawiałam ze sklepu: https://bunnyblink.pl/ Jeśli macie taką alergię jak ja to szczerze Wam polecam zainteresować się tymi produktami.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 16:09 przez fabregasowa, łącznie edytowano 1 raz
fabregasowa
 
Posty: 223
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2018, 20:38

Re: Alergie

Postprzez 1ono1 » środa, 16 września 2020, 08:55

Moja siostra też ma alergię na kosmetyki... musi uważać czego używa na co dzień, potrafi dostać reakcji alergicznej od płynu do zmywania naczyń. Ostatnio pojawił się problem ponieważ Kasia zachciała pomalować włosy na brąz, od razu tradycyjne farby z amoniakiem odpadły i zaczęliśmy wspólnie szukać jej jakiegoś rozwiązania i tak trafiliśmy na info o farbach naturalnych. Kuliśmy fabrę Color & Soin zrobiliśmy próbę alergiczną i udało się :D zero zaczerwienienia i podrażnienia, Color&Soin to trwała farba do włosów, która już od pierwszego użycia barwi 100% siwych włosów, a także chroni je i pielęgnuje. Zancząco minimalizuje podrażnienia skóry i ryzyko wystąpienia alergii, a dzięki białkom roślinnym i olejkom eterycznym sprawia włosy błyszczą, są puszyste i bardzo miekkie
1ono1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 25 października 2017, 19:05

Re: Alergie

Postprzez 1ono1 » środa, 21 października 2020, 10:53

Wyjątkowo pomocnym suplementem przy skórze suchej, podrażnionej, łuszczącej się oraz w wyprysku atopowym, czy trądziku i łuszczycy jest Neoglandyna. To kapsułki które mają w składzie cenne i zdrowe oleje (lniany i z ogórecznika), czyli naturalne bogactwo NNKT: omega 3 i omega 6. Dzięki nim skóra zawsze jest odpowiednio nawilżona, rzadziej ulega podrażnieniom i zyskuje ochronę przed czynnikami zewnętrznymi :)
1ono1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 25 października 2017, 19:05

Postprzez » środa, 21 października 2020, 10:53

 

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron