Kreatywna reklama

Tutaj możemy porozmawiać swobodnie, o wszystkim co nam tylko przyjdzie do głowy ;))

Re: Kreatywna reklama

Postprzez FloydFoto » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 13:49

Ja w tym temacie nie mam zbyt dużego rozeznania... Dlatego też ne będę raczej niestety w stanie pomóc...
Wciąż szedłem pod wiatr, z trudem łapałem oddech, ale parłem przed siebie, starając się nie zamykać oczu
FloydFoto
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 18:04

Postprzez » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 13:49

 

Re: Kreatywna reklama

Postprzez peuo » sobota, 30 grudnia 2017, 17:35

myślę, że wszystko powinno się rozgrywać w internecie, gdyż inaczej nie dotrzemy do wielu klientów
peuo
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 30 grudnia 2017, 17:22

Re: Kreatywna reklama

Postprzez regulap » wtorek, 2 stycznia 2018, 12:57

jak dla mnie najbardziej kreatywnym jest zrobienie reklamy w internecie ale w ciekawy sposób
regulap
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 2 stycznia 2018, 12:47

Re: Kreatywna reklama

Postprzez Dermolq » poniedziałek, 12 lutego 2018, 11:42

Macie fajne pomysły na reklamę.
Dermolq
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 11:23

Re: Kreatywna reklama

Postprzez logis » poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:46

Wydaje mi się, że jest to dosyć dobry pomysł na reklamę, szczególnie w tej branży ;) Tylko dziewczyny musza być ładne :)
logis
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:45

Re: Kreatywna reklama

Postprzez Cicik » poniedziałek, 12 lutego 2018, 20:26

Dzisiaj to przede wszystkim trzeba istnieć w sieci ;)
Cicik
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 20:25

Re: Kreatywna reklama

Postprzez jolaR » wtorek, 13 lutego 2018, 17:54

Mi też wydaje się że taka forma reklamy powinna się sprawdzić :) Ja próbowałam na razie z ulotkami, gazetkami roznoszonymi po mieście no i z radiem, ale to była raczej porażka. Macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły na reklamę firmy?
jolaR
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 13 lutego 2018, 17:50

Re: Kreatywna reklama

Postprzez haneczkaa » niedziela, 18 lutego 2018, 15:07

Nie wystarczy zaistnieć w sieci ;) Poza tym internet jest zbyt duży, aby raz umieszczona reklama miała dużą skuteczność. Uważam, że reklama powinna działać w wielu formach, a nie na jednej. Ulotki, billboardy, jakieś duże reklamy w mieście, internet, targi, gadżety. Jest na prawdę dużo możliwości. Choćby takie gadżety reklamowe możemy łatwo i szybko zamówić przez internet na przykład na http://usbprezent.pl/katalog/drewniane/ ... rze-jasnym
haneczkaa
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 5 lutego 2018, 21:20

Re: Kreatywna reklama

Postprzez Mermagda0 » piątek, 16 marca 2018, 06:41

Teraz jest duże pole do popisu jeżeli chodzi o kreatywność :) Może żeby coś oryginalnego zrobić to lepiej postawić na stacjonarną reklamę? Zorganizować ciekawą akcję promocyjną np. w centrum handlowym? Może to być pokaz mody, sesja zdjęciowa z wykorzystaniem modelek i hostess od https://papilioagency.com/modelki/krakow/ Choć internet też daje duże możliwości.
Mermagda0
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 19:31

Re: Kreatywna reklama

Postprzez Łukasz » piątek, 30 marca 2018, 10:19

Jest przecież wiele skutecznych metod marketingu internetowego a strony wizytówki przecież nie wystarczą by szybko odnieść sukces i promować biznes. Na początek moim zdaniem to strona internetowa zgodna ze standardami W3C, optymalizacja na frazy kluczowe, oczywiście unikalne treści na stronie, dobre pozycjonowanie i wspieranie się jednocześnie AdWords. Myślę, że choć trochę pomogłem. :P
Łukasz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 30 marca 2018, 10:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Kreatywna reklama

Postprzez symisymi » piątek, 30 marca 2018, 13:29

Obecnie chyba najskuteczniejszą formą reklamy jest marketing internetowy... a szczególnie content marketing https://icube.pl/pozycjonowanie/content-marketing
Dzięki dobrze zaplanowanej strategii content marketingowej Twoja firma może zyskać pozycję ekspreta w branży i przekonać do siebie liczną grupę klientów.
symisymi
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 22:00

Re: Kreatywna reklama

Postprzez pkrakowski » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 13:48

Myślę że to bardzo atrakcyjna forma reklamy ;)
pkrakowski
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 13:47

Re: Kreatywna reklama

Postprzez Magdula88 » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 15:23

Też bym chyba postawiła w pierwszej kolejności na pozycjonowanie. Również bardzo dobrą formą reklamy jest SEM, czyli płatne wyniki wyszukiwania. Takie kampanie reklamowe jednak trzeba dobrze poprowadzić. Warto postawić na współpracę z firmą, która zna się na tym. Dlatego polecam usługi od http://sfeo.agency zajmują się takimi rzeczami na co dzień:)
Magdula88
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 28 kwietnia 2017, 23:50

Re: Kreatywna reklama

Postprzez jagodkiii » środa, 4 kwietnia 2018, 17:11

no nie wiem, ja jestem sceptyczna...
jagodkiii
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 4 kwietnia 2018, 17:08

Re: Kreatywna reklama

Postprzez busel » środa, 11 kwietnia 2018, 09:51

kreatywna reklama powinna być związana przede wszystkim z mediami społecznościowymi
busel
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 11 kwietnia 2018, 09:39

Re: Kreatywna reklama

Postprzez Katarzyna98 » niedziela, 20 maja 2018, 18:24

Podstawa dzisiejszego sukcesu w biznesie to już nie tylko dobrej jakości produkt czy usługa. Teraz kluczową wartość dodaną odgrywa marketing i sprzedaż. Świat idzie do przodu wielkimi krokami, internet ułatwia nam życie i towarzyszy już niemalże w każdej godzinie naszego życia - więc czemu z niego nieskorzystań? Ja bym wycisnęła możliwości internetu jak cytrynę, adwords wroclaw z pewnością wam to ułatwi, podpowie co należny zrobić, jakie narzędzia wykorzystać, wszystkim się zajmie :)
Katarzyna98
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 18 maja 2018, 19:35

Re: Kreatywna reklama

Postprzez Iwene32 » poniedziałek, 28 maja 2018, 13:29

Warto taka reklamę powierzyć specjalistycznej firmie, która zna się na tym najlepiej.
Iwene32
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2018, 12:55

Re: Kreatywna reklama

Postprzez jupiko » niedziela, 24 czerwca 2018, 11:59

Dokładnie tak - Iwene32 ma rację. Sam tez tak zrobiłem szukałem swojego czasu profesjonalnej agencji reklamowej, która potrafi wykonywać dobre firmowe strony internetowe i trafiłem na https://www.r5studio.pl/ jestem bardzo zadowolony, bo wszystko poszło po mojej mysli i mimo tego, ze juz dawno im to zlecilem to do dnia dzisiejszego dostaje od nich wsparcie jesli cos sie zepsuje. Oby jak najwiecej takich agencji.
jupiko
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 14 lutego 2018, 09:42

Re: Kreatywna reklama

Postprzez mayczak » wtorek, 28 sierpnia 2018, 17:14

Wydaje mi się, że kreatywną i nie nachalną formą reklamy jest rozdawanie klientom toreb z logo firmy. Klient idąc przez miasto z taką torbą samoistnie robi nam reklamę. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmą dostępną pod adresem: http://mmflex.pl/ . Na internecie cieszy się ona dobrymi opiniami, podobno doskonale i bardzo szybko radzą sobie ze zleceniami.
mayczak
 
Posty: 232
Dołączył(a): środa, 28 marca 2018, 22:36

Re: Kreatywna reklama

Postprzez baloo6 » poniedziałek, 24 września 2018, 15:45

Chcecie sobie ulatwic prace? O tym takze warto pomyslec. Mozna kupic sobie specjalne programy, ktore sa dostosowane do potrzeb naszego biznesu. Tutaj https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ mozna takie zamowic. To bedzie swietnym pomyslem i pomoze nam w pracy.
baloo6
 
Posty: 71
Dołączył(a): poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:33

Postprzez » poniedziałek, 24 września 2018, 15:45

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron